Call Of Duty 2 – Merciless Matador Modu (Daha Fazla Kan)

Call Of Duty 2 için yapılan en güzel modlardan birisi. Savaşı gerçekten yaşamak isteyenlere Call Of Duty 2’yi gerçeğe yaklaştıran muazzam bir topluluk yapımı mod Merciless Matador modu. Oyunda gerçek anlamda köklü değişiklikler sağlıyor.

cod2-merciliesmodu-2Artık savaşlar daha fazla kanlı ve daha belirgin ateş görüntüleriyle donatıldı. Bu nedenle oyunda çok fazla kan görebilirsiniz. Oyuncunun canının otomatik olarak dolması artık bu mod ile devre dışı. 100 Canınız var ve iyi değerlendirin. Canınız azaldığında ölen askerleri didik didik arayın, can paketi, el bombaları ve birtakım oyuna yeni eklenen özellikleri ölen askerlerden temin edebilirsiniz. Normal el bombasının yanı sıra artık yakıcı bomba ve gaz bombası oyunda mevcut. Erişemediğiniz bir yere yakıcı bomba atarak askerleri yanarak öldürebilirsiniz. Yada gaz bombası ile zehirleyip öldürebilirsiniz. Bu gaz bombası zehirli kimyasal gaz içeriyor.

cod2-merciliesmodu-gazbombasi cod2-merciliesmodu-lavsilahi

Oyuna ayrıca yine 2. Dünya savaşında kullanılan lav silahı eklenmiştir. Silah ve ortam seslerinin yanı sıra yaralı askerlerin sesleri oyunda fazlalaştırılmış. Mod tarafımızdan denenmiş ve sorunsuz şekilde Single Player modunda oynanmıştır.

Modun Tanıtım Videosu: 

Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın; tıklayın

Not: Mod Multiplayer destekli değildir. Sadece Single Player senaryosuyla oynayabilirsiniz. Ayrıca mod Türkçe yama destekler sorunsuzca Cod 2 Türkçe yama kurulu bir oyunda senaryoyu komple bu modla oynayabilirsiniz.

Yapımcılar:b@STARd, Cillwell, r4scal

Dosya Özellikleri:Zip /147 MB
Dosyayı İndir

Oyun Modları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sitemiz en kaliteli oyun modlarını sizlere sunmayı amaçlar. Paylaştığımız modlar topluluk üyeleri tarafından geliştirilen ve oyunda grafiksel ve dinamiksel olarak değişiklik sunan dosyalardır. Bizler ve gönüllü yazarlarımız modları genel olarak test edip yayınlamaktan yanayız fakat birçok websitemiz ve birçok mod dosyası paylaştığımız için bazen deneme fırsatı malesef bulamıyoruz. Sizlerde sitemizde paylaştığımız oyun modlarını test edip, görüşlerini yorum bölümünden bizlere bildirirse sizden sonra bu modu indirecek kişilere söyledikleriniz örnek olabilir.
Yorum Yapmayı Unutmayın..

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir