Cities:Skylines Mod Nasıl Yüklenir ?

Tarih 14 Eylül 2016 Gösterim İkonu 2795 Gösterim Yorum İkonu 5 Yorum
Tarih Nasıl Yüklenir? Cities:Skylines Mod Nasıl Yüklenir ?
Linkedin ile Paylaş Pinterest ile Paylaş Whatsapp ile Paylaş
OyunModları OyunModları

Sponsor Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, Cities: Skylines oyununa ait modların paylaşımını başlatmıştık. Birde bu modları nasıl yükleyeceğiniz hakkında rehber oluşturalım dedik. İlk olarak yama dosyalarına Cities Skylines Modları sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Not: Aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilmek için Klasör seçeneklerinden Gizli Klasörü göster seçeneğinin aktif olması gerekiyor. Nasıl yapıldığı konusunda herhangi bir bilginiz yoksa eğer tıklayın.

1 - Mod (Assets) Yükleme

citiesskylinesmodyukleme_01 Herhangi bir Cities Skylines modunu indirin. Zip dosyasının içerisinde bulunan klasörü "C:\Users\UsluMedya42\AppData\Local\Colossal Order\Cities_Skylines\Addons\Assets" klasörünün içerisine atın. citiesskylinesmodyukleme_02 Ardından oyuna giriş yapın ve Content Menager bölümüne tıklayın. Açılan kısımda Assets sekmesine geçiş yapın ve indirdiğiniz yeni modu on(aktif) olarak işaretleyin. Artık kayıtlı oyunda yada yeniden başladığınızda attığınız mod sorunsuz şekilde çalışacaktır.

2- Map Yükleme

Cities Skylines oyununa ait paylaştığımız gerçek mapları yükleyebilirsiniz. Yukarıda anlattığımız mod yüklemeye ek olarak Map klasörünü C:\Users\Oyunmodları\AppData\Local\Colossal Order\Cities_Skylines\Maps klasörüne atmanız gerekmekte. Ardından Content Menager bölümüne gelip en baştaki maps sekmesine tıklayarak yeni attığınız mapi aktif etmeniz gerekmekte. Yeni oyuna başlarken yeni haritayı görebilir ve bu harita ile oynayabilirsiniz.
Reklam Engelleyicisi kullanıyorsanız indirme bağlantılarını göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızdan Reklam Engelleyici uygulamayı devre dışı bırakarak tekrar deneyebilirsiniz.

Benzer Yazılar Nasıl Yüklenir? kategorisinden Yazılar

5 Yorum

Yorum Sahibi
Hakan 25 Nisan 2020 - 13:56:28

Assets yok ve addons içinde assets oluşturdum içine attım yine olmadı içerik yöneticisinde gözükmüyor


Yorum Sahibi
OyunModları 26 Ekim 2018 - 20:29:58

bilgilendirme için sağol kardeşim.


Yorum Sahibi
Okan 25 Ekim 2018 - 03:17:05

Arkadaşlar "Assets" dosyası yoksa eğer; "Addons" klasörünün içine girip, sağ tıklayıp "Yeni Klasör" oluşturun ve ismini "Assets" yapın. Daha sonra indirdiğiniz Modları (.dll uzantıları sadece) buraya yapıştırın. Daha sonra oyunu açıp ana menüden Content Menager sekmesinden yüklediğiniz Modları "On/Off" butonundan aktif edebilirsiniz. İyi Oyunlar


Yorum Sahibi
Gokoo 12 Mayıs 2018 - 01:58:42

Kardeşin assets dosyası yok bendede


Yorum Sahibi
Yasin 22 Şubat 2018 - 12:16:37

Bende assets dosyası mevcut değil ne yapmam gerekir


Yorum Yapın