Euro Truck Simulator 2 Tır , Harita , Dorse , Modifiye, kamyon yamalarına ve daha fazlasına ulaşabileceğiniz kategorimiz

Kuzey İskandinavya Haritası – Euro Truck Simulator 2

kuzey-Iskandinavya-haritasi 19 saat önce Yorum Yok 7 Kez   ETS 2

ETS 2 Sürümü :   1.20.x Yüklenişi: 1-) Aşağıdan Dosyayı İndirin 2-) İndirdiğiniz Dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne Atın 3-) Profil Düzenleme ekranından attığınız dosyayı aktif edin 4-) Oynayın ! 4 adet şeritli yol, Bodø yeni kamyon bayii, bazı şehir adları değiştirildi, yeni karayol bölümü açıldı.

Türk Kabin Aksesuarları V1.2 – Euro Truck Simulator 2

turk_kabin_aksesuar 2 gün önce Yorum Yok 76 Kez   ETS 2

Arkadaşlar bildiğiniz gibi scssoft Ets 2 için yeni çıkarttığı kabin aksesuar DLC’ den kısa bir süre sonra mod yapımcısı bir abimizin hazırladığı Euro Truck Simulator 2 Türk Kabin Aksesuar Paketi v1.11 si,zlere sunuyoruz. Mod ile aracımıza birçok aksesuar ekleyebiliyoruz.

Hopi Dorsesi – Euro Truck Simulator 2

hopi_dorsesi 2 gün önce Yorum Yok 6 Kez   Dorse ve Traylerlar

Oyununuza renk katacağını düşündüğümüz dorseleri sizlerle sunmaya devam ediyor ve Son zamanlarda peşpeşe açılan online alışveriş sitelerinden hopi dorsesini iki farklı likten indirebilirsin.

ETS 2 SCSSOFTWARE Dorsesi – Euro Truck Simulator 2

ets2_dorsesi_temelce 2 gün önce Yorum Yok 8 Kez   Dorse ve Traylerlar

Simulasyon oyunları denince ilk akla gelen oyun olan Ets 2 için hazırladığımız dorseyi sizlere sunuyor ve eğlenceli oyunlar dileriz.

Google Dorsesi – Euro Truck Simulator 2

google_dorsesi_ets2 2 gün önce Yorum Yok 6 Kez   Dorse ve Traylerlar

Tüm Dünyanın kullandığı arama motoru olan google’ nin dorsesini hazırladık sizler için bakalım ne kadar beğeniceksiniz.

Beyaz Lastik Yaması – Euro Truck Simulator 2

beyaz-lastik-yamasi 3 gün önce Yorum Yok 45 Kez   ETS 2

Bütün kamyonlar ve dorseler için yeni beyaz lastik v2 yamasıdır. ETS 2 Sürümü :   1.20.x,1.21.x Yüklenişi: 1-) Aşağıdan Dosyayı İndirin 2-) İndirdiğiniz Dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne Atın 3-) Profil Düzenleme ekranından attığınız dosyayı aktif edin 4-) Oynayın !

ETS 2 – Promods V1.98 Gelişmiş Harita Yaması

promods_v198 4 gün önce Yorum Yok 53 Kez   ETS 2

Euro Truck 2’nin en gelişmiş harita yamasıdır. V1.97’ye 30 yeni şehir ekleyen bu güncelleme, oyunun orjinal haritasında bulunan ülkeler dahil kritik ve stratejik noktalara yeni şehirler eklemektedir. Ayrıca birçok ülke de oyunun orjinal haritasına dahil edilmektedir.

ETS 2 Promods Haritası Nasıl İndirilir ?

promods_oyunmodlari 4 gün önce 1 Yorum 43 Kez   ETS 2

Merhaba oyunmodlari.com sakinleri, Euro Truck Simulator 2 için yapılmış en iyi haritalardan bir tanesidir Promods. o nedenle bu haritayı oynamak isteyenlerin mahrum kalmaması için bu haritanın nasıl indirileceğini adım adım sizlere resimli olarak anlatacağız.

Kinder Dorse Yaması – Euro Truck Simulator 2

kinder-dorse-yamasi 4 gün önce Yorum Yok 14 Kez   Dorse ve Traylerlar

ETS 2 Sürümü :   1.20.x,1.21.x Yüklenişi: 1-) Aşağıdan Dosyayı İndirin 2-) İndirdiğiniz Dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne Atın 3-) Profil Düzenleme ekranından attığınız dosyayı aktif edin 4-) Oynayın !  

Nor Kargo Dorse Paketi – Euro Truck Simulator 2

nor-kargo-dorse-paketi-2 5 gün önce Yorum Yok 15 Kez   Dorse ve Traylerlar

ETS 2 Sürümü :   1.20.x,1.21.x Yüklenişi: 1-) Aşağıdan Dosyayı İndirin 2-) İndirdiğiniz Dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne Atın 3-) Profil Düzenleme ekranından attığınız dosyayı aktif edin 4-) Oynayın !

Copyright © 2015 .
"İnsanın en hayırlısı İnsanlığa faydalı olandır." Hadis'i Şerif
Altyapı: Wordpress