Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 Tır , Harita , Dorse , Modifiye, kamyon yamalarına ve daha fazlasına ulaşabileceğiniz kategorimiz

ETS 2 – Kış Mevsimi Yaması İndir[1.15.x]

ETS 2 – Kış Mevsimi Yaması İndir[1.15.x]

Aralık ayının sonlarına geldik artık. Ülkemizin de bazı bölgelerinde olmak şartı ile Avrupanın birçok bölgesinde de kar yağışının gerçekleşmesi böyle bir yamayı kahvenizi yudumlayarak oynamanıza sizi zorlayacaktır. Bu yama ile mevcut Avrupa haritasında bulunan bütün şehirler kar manzaralı hale gelecek. Devamını Oku »

ETS 2 Volvo İran Modifiye Paketi

ETS 2 Volvo İran Modifiye Paketi

Komşumuz olan İrandan bir arkadaş oldukça güzel bir modifiye paketi hazırlamış ayrıca ön cama takılan bayrakların içerisinde Türk bayrağıda mevcut. Oldukça geniş bir modifiye paketi diyebiliriz. Kabin süslemeleri , Ledler , ön ızgara , volvo yazıları gibi birçok içeriği Volvo Klasiğe ekleyebilirsiniz. Yapımcı :moslem baraghoosh Devamını Oku »

ETS 2 Daf XF Vintage Skin Paketi

ETS 2 Daf XF Vintage Skin Paketi

Bu pakette bulunan skinlerin aynı zamanda kirli versiyonlarıda bulunmaktadır. Toplam 8 tane skin vardır. Bunların 4 tanesi normal 4 tanesi kirli ve eskidir. Yapımcı :RiskyWhiskey Çalıştığı ETS 2 Sürümleri : 1.14.x ve 1.15.x (Test Edilmiştir) Vintage Skin Paketi Videosu : Yüklenişi: 1-) Aşağıdan Dosyayı İndirin 2-) İndirdiğiniz Dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörüne Atın 3-) Profil ... Devamını Oku »

Daf XF Limited Edition Skin Paketi

Daf XF Limited Edition Skin Paketi

Toplam 6 adet Daf XF üzerine yapılmış kaliteli limited edition skin paketidir. Paket içerisinde bulunan SCS dosyaların hepsini birlikte atmayın. Tek tek çalıştırın. hepsi birlikte gözükmemektedir. Yapımcı : Sebek Devamını Oku »