Görünüm Değişikliği – Oyunmodlari.com

0
35 Kez

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, 3 Eylül tarihi itibari ile site açılış hızının, görünümden çok daha üstün olduğunu eğer bu gerekli değişikliği yapmamamız durumunda 4 sitemizin de oyunmodlari.com kaynaklı yavaşlama yaşayacağını gördüğümüzde elleri kolları sıvadık ve kayıpsız bir değişikliğe gittik.

Themeforest lisanslı Newsmag temamız, yoğunluk saatlerinde çok fazla kod betiği içerdiği için gecikme yaşanmasına neden olmaktaydı. Aynı sunucuda barınan Kamyonyama, FSDESTEK, Temaindir, Gtadestek gibi hizmet sitelerimizde yine soruna ortak olmaktaydı. Yani bir sitede yaşanan yavaşlama bütün sitelerimizi girilemez duruma getirmekteydi. Bu nedenle Lisanslı temamız Newsmag’dan dünyada milyonlarca blog tarafından kullanılan Hueman temasına geçmiş bulunmaktayız.

Bazı bozukluklar olabilir, geriye dönük çalışma başlatamayacağımız için içeriği bozuk olan konuları o konuya yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz. Neden geriye dönük çalışamıyoruz onuda bildirelim sitemizde 6000 adet içerik bulunmakta. Her birini tek tek düzenlemek ve hatalı konuyu ayıklayıp bulmak neredeyse imkansız.

Tema değişikliği ile birlikte yapılan Yenilikler ?

*-* Tema URL yapımız değişiyor. www.oyunmodlari.com/konuadı.html olan link yapımız yeni teknolojiye uygun olarak www.oyunmodlari.com/konuadı/ şekline geliyor. 404 hataları ile karşılaşmamak için link yapımızı eklenti ile koruyoruz. Hata almanız imkansız olsada eğer bir hata ile karşılaşırsanız girmek istediğiniz konu örneğin;
http://www.oyunmodlari.com/city-car-driving-1-5-1-lada-21099-araba-yamasi.html bu ise bu adresi http://www.oyunmodlari.com/city-car-driving-1-5-1-lada-21099-araba-yamasi/ şeklinde değiştirip girebilirsiniz.

*-* Yeni oyun mod ve yama kategorileri açmaya devam ediyoruz. Tema değişikliği ile birlikte Hearts of Iron 4 ve Cities:Skylines modları da artık sitemizde olacak. 3 Eylül 2016 tarihi itibari ile yeni modların paylaşımına da başlıyoruz.

Uslu Medya www.uslumedya.com

Paylaş
Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

CEVAP VER