Mafia 2 FPS Kamera Modu

mafia2-fpskameramodu_02

Bu dosya sayesinde Mafia 2 karakter gözünden oynama imkanına sahip olacaksınız. Günümüzün en popüler oyunları Battlefield, Call of duty’de olduğu gibi yönetim şeklini First Person(FPS) şeklinde göreceksiniz. Nişan alma, ateş gibi silah kabiliyetlerinizi de daha güzel kullanabileceksiniz.

Herhangi bir araca bindiğinizde veya bir nesnenin arkasına saklandığınızda eski açıya dönmektedir. Oyunu Vito’nun gözünden oynamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir yama.

Kurulum + Tanıtım Videosu:

Yüklenişi : İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisinde bulunan tables.sds isimli dosyayı, Oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan sds > Tables  klasörüne atın. Karşınıza çıkan değiştirilsin mi sorusuna evet deyin.Eğer görüş açısı hoşunuza gitmez ise yine indirdiğiniz zip dosyasının içerisinde bulunan orjinal isimli klasördeki tables.sds’yi aynı yere kopyalayın.


Dosya Özellikleri:Zip /0,7 MB
Dosyayı İndir

Oyun Modları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Yorum Yapmayı Unutmayın..

Sevebilirsin...

3 Yanıt

  1. Soru diyor ki:

    araba sürerkende fps demi ??

  2. batuhan diyor ki:

    hep mi fps de kalıyor tuşu yokmu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir