Nfs Undercover Full Savegame İndir

0
97 Kez

Need For Speed serisinin yine sevilen oyunlarından birtanesidir Undercover. Underground’un bazı özelliklerini yansıtan oyun, ayrıca grafiksel gelişme ve oyundaki araçların değişmelerinden de etkilendiği için oyuncu tarafından beğeni ile karşılanmıştır.

Tünel geçişlerinde ve köprü geçişlerinde rüzgar sesleri beni çok etkilemişti ilk çıktığında. Uzun soluklu oynadığım oyunlar arasında yer aldığınıda belirtmek isterim. NfsUndercover’ın senaryo kısmını yani görev yarışlarını tamamlayan savegame dosyasını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu Save dosyası sayesinde oyundaki bütün yarışları dilediğiniz arabayı alarak(nfs undercover bütün arabalar açık) ve dilediğiniz gibi modifiye ederek yapabileceğiniz bir savegame. Kurulumu da oldukça kolay arkadaşlar.

Kurulum: İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisindeki sicheats klasörünü Belgelerim’de bulunan NFS Undercover klasörüne atmanız yeterlidir.

Yapımcılar:sicheats

Dosya Özellikleri:Zip /0,16 MB
Dosyayı İndir
Paylaş
Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

CEVAP VER