Red Alert 2 Oyun Hile Programı İndir

2 sene önce 4 Yorum 7.394 Gösterim   R

16 Eylül 2000 tarihinde EA Games tarafından yayınlanan dünyanın en çok oynanılan strateji oyunlarından biridir. Aşağıdaki yer alan program sayesinde oyunda Red alert 2 limitsiz para , Red alert 2 sınırsız enerji , Red Alert 2 Hızlı inşa ve haritadaki sisi kaldırabilirsiniz.

Gerçek zamanlı strateji bilgisayar oyunudur. Westwood Studios tarafından Command & Conquer: Red Alert serisi devamı olarak 16 Eylül 2000’de piyasaya sürüldü. Oyun 1970’lerin başlarında geçmektedir.[2] Oyunun bu serisinde Müttefikler (Allieds) ve Sovyetler (Soviets) eski serilere oranla daha yeni ünitelerle karşımıza çıktığını gördük. Red Alert hikâyesinin devamı olan oyunda multiplayer özellikleri de artırılmış olarak karşımıza çıkarılmış.Command & Conquer: Red Alert 2 için bir genişletme sürümü de çıkarılmıştır (Yuri’s Revenge). Oyunun hala müdavimleri mevcuttur ve oynanabirliği ile en çok tutulan oyunlardan biridir.

Kullanışı

Önce Programı çalıştırın , Ardından Hile Programını çalıştırın. Daha sonra aşağıdaki Tuşlara Basarak hileleri aktif edebilirsiniz.

1.) F5: Red Alert 2 Limitsiz Para
2.) F6: Red Alert 2 Sınırsız Enerji
3.) F7: Red Alert 2 Hızlı İnşa
4.) F8: Haritadaki sis ortadan kalkar.

Red Alert 2 Trainer Hile Programı İndir

“Red Alert 2 Oyun Hile Programı İndir” için 4 cevap

  1. dixi7 dedi ki:

    güzell saolun

  2. myth dedi ki:

    evet

  3. Akın dedi ki:

    link varmi ındırebılcegım ? lutfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir