Sitelerimiz Birleşiyor..

0
36 Kez

Uslumedya olarak 2010 yılından bugüne çeşitli projeler ortaya çıkardık ve bu projeler ile siz değerli oyuncuların iyi vakit geçirmelerini sağladık. Yeni yaptığımız projelerimizin zaman yetersizliğinden ve kaynak aktarımı yapamadığımızdan dolayı birleştirme kararı aldık.

Etkilenecek Sitelerimiz : Mafiadestek.com | Gtadestek.com | Oyunmodlari.com

Tek Çatı projesi olarak adlandırdığımız bu yeni düzende Mafia ve Gta destek sitelerimiz Oyunmodlari.com bunyesinde devam edecek. Buda demek oluyorki Oyunmodlari.com sitemize Gta kategorileri eklenecek var olan Mafia 2 kategorisi iyileştirilecek, Mafia 3’ün çıkması ile Mafia 3 kategoriside yine sitemize eklenecektir.

Önceki konular Gtadestek.com için tamamı sitemize aktarılacak Gtadestek sitesini ziyaret etmek isteyen bir kullanıcı Sitemize yönlenecek. Mafiadestek.com ise alan adı yönlendirilmesi yapılarak kapatılacak.

Ayrıca Modyama.com, İndiryama.com, İndiryama.net gibi elimizde bulunan diğer alan adlarıda Oyunmodları’nın bunyesinde kullanılacak ve bu sayfalarda şartı Oyunmodlari.com yönlendirmesi gerçekleştirecek. Siz değerli ziyaretçilerimize önemle arz ederiz.

Paylaş
Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

CEVAP VER