The Guild 3 Sistem Gereksinimleri

Tarih 05 Eylül 2016 Gösterim İkonu 122 Gösterim Yorum İkonu 1 Yorum

Sponsor Bağlantılar

The Guild 3, serinin en yeni oyunu. 2017 tarihinde oyuncusuyla buluşacak olan The Guild Europa 1400 ve The Guild 2 ile sevilen ortaçağ ticaret ve hayat kurma simülasyon serisine bir yenisi ekleniyor. Oyun yine 1400'lü yıllarda Avrupa'da geçecek. Madenci, tüccar, marangoz ve demirci gibi birçok meslek arasında seçeceğiniz bir meslek ile ön plana çıkıp işinizi geliştirip belirlenen alanda en zengin olabilirsiniz. Evlenmek ve çocuk yapmak, çocuğunuzu iyi bir okula gönderip bir mesleğe başlatmak ve bu mesleğinde ailenizde yerinin olmasını sağlamak size çok avantaj sağlayacak. Yakışıklıysanız zengin bir kadınla evlenmekte servetinize servet katacak. The Guild 3 Minimum Sistem Gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: 2.5 GHz Çift Çekirdek işlemci
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB Direct3D 11 destekli ekran kartı (GeForce GTX 470 yada Radeon HD 5850)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX desteği olan bir Ses kartı
Oyun hakkında detayları merak ediyorsanız The Guild 3 Ekran görüntülerine göz atın. Ayrıca The Guild 2 oynuyorsanız hilelerine ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle The Guild 2 : Renaissance hileleri sayfamıza göz atabilirsiniz.
Reklam Engelleyicisi kullanıyorsanız indirme bağlantılarını göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızdan Reklam Engelleyici uygulamayı devre dışı bırakarak tekrar deneyebilirsiniz.

Benzer Yazılar Sistem Gereksinimleri kategorisinden Yazılar

1 Yorum

Yorum Sahibi
Hüseyin 05 Eylül 2016 - 13:23:54

Birinci oyun çok zevkliydi ama ikinci oyun biraz zaman ilerledikçe kasma yapıyordu. Umarım bunda çok fazla kasma olmaz ve oyunu keyifle oynarım. Bu arada 8 gb ram gtx 750 ekran kartım ve amd fx 8300 işlemcim var hayli hayli yetiyor galiba.


Yorum Yapın