18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 %100 Save Game İndir – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 %100 Save Game İndir

Yayınlanma: · Güncelleme: 2.654 kez

18-wheels-of-steel-extreme-trucker-2_1

extremetrucker2_covers

Extreme Trucker 2 v1.0 sürümü için hazırlanmış, oyun haritasında bulunan 5 bölgeninde aktif olduğu ayrıca neredeyse bütün bölgelerde toplam teslimat miktarlarına ulaşılmış bütün işler tamamlanmış her bölgede şöför derecesi King Of The Road’tır.

Save’nin Yüklenişi : İndirdiğiniz Winrar dosyasının içerisindeki Profile01 isimli klasörü Belgelerim > 18 Wos Extreme Trucker 2 klasörünün içerisine kopyalayın. Daha sonra Profil seçim ekranından Oyunmodlaricom isimli profili seçerek oynamaya devam edebilirsiniz.

Not : Daha önceden bir kayıtlı oyununuz varsa yedeğini alın . Ayrıca Extreme Trucker 2 klasöründe Profile01 klasörü varsa eğer onu sildikten sonra save game’i yükleyin.

Test edilmiştir Sorunsuzca kullanabilirsiniz.

18 Wos Extreme Trucker 2 %100 Save İndir

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir