18 Wos Haulin Türkçe Yama İndir – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

18 Wos Haulin Türkçe Yama İndir

Yayınlanma: · Güncelleme: 4.243 kez

18 Wheels of Steel Haulin için hazırlanan Türkçe yama dosyası ile oyunun tamamı Türkçe olacaktır. Haulin ile Amerika Kıtasında yük taşımacılığı yaparak kendi şirketinizi kurup yol kenarlarında bulunan konaklama mekanlarından işsiz şoförleri bünyenize dahil edip kıtanın  en büyük taşımacılık şirketini oluşturabilirsiniz.

Yük taşımacılığı yaparak ayrıca yük veren firmalar ile aranızı sıkı tutup ilişkilerinizi genişletirseniz eğer bu firmaların daimi ihtiyaçlarını karşılayan şirket sizinki olur. İlişkilerinizi genişlettiğiniz firmanın bünyesine elinizdeki kamyon ve şoförleri atayarak(ilişki puanına göre limit vardır.) onların size bağlı fakat o firmanın şoförü olarak göreve devam edecek size de sürekli olarak para kazandıracaktır.

Virus Taramasından Geçirilmiştir. Güvenliğiniz için tekrar tarama yapabilirsiniz.

Ayrıca Türkçe yamayı uygulamanız durumunda oyundaki bilgisayar dahil bütün şoförlerin konuşmaları da Türkçe alt yazılı olarak gözükmeye başlayacaktır. Şehir isimleri, yük isimleri, kamyon markaları ve modifiye araçlarının tamamını Türkçe yapan kaliteli bir yamadır.

İndirdiğiniz Rar dosyasını açarak içerisinde bulunan Exe dosyasını çalıştırın ve talimatları okuyun yamayı çok kolay bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

Yapımcılar:N/A

Dosya Özellikleri:Zip /65,3 MB
Dosyayı İndir

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

3 Yanıt

  1. furkan dedi ki:

    lütfen gönderin

  2. fatih dedi ki:

    indirme linkini bulmadım

  3. aplpe dedi ki:

    işte bu link

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir