18 Wos PTTM – Türkiye Haritası Otobüs Mod Final Versiyonu – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

18 Wos PTTM – Türkiye Haritası Otobüs Mod Final Versiyonu

4.534 kez

hardturcktrmap-otobusmodu-pttm-kapak

Arşivimizde duran ve 2006 tarihli benim oynarken keyif aldığım ve sizinde keyif alacağınızı düşündüğüm Pedal to the Metal oyunu üzerine Volkan kardeşimizin yaptığı Türkiye haritasının final versiyonudur. Eski bir oyun olan ve şu günlerde çokça oynadığımız Euro Truck 2 ve American Truck Simulator oyunlarının bu seviyeye gelmesinde bir basamak olarak gördüğüm PTTM’yi birde Türkiye haritasında otobüs sürerek oynayın.

Lazım Olabilir: 18 Wos PTTM Bütün Hileleri

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok otobüs firması oyuna eklenmiştir. Mercedes-Benz Trevego, 403 , 304 otobüs modelleri oyuna eklenmiştir. Tırcılık yapmak isteyenlere özel modern tırlar oyuna eklenmiştir. Oyunun kendi tırları oyunda yer almaktadır dilerseniz onlarıda kullanabilirsiniz.

Şöförler arası konuşmada türkçe sesler vardır.

Yüklenişi : PTTMTürkiyeHaritası.EXE isimli dosyayı çalıştırın. Şifre isteyecek. “HarDTruckTurkeyMap” (tırnak işaretleri ile birlikte yazılacak) şifre kısmına yazın. Kurulum yolu ise Belgelerim klasörüdür. Yani Windows 7 ve üzeri kullanıyorsanız Kullanıcı Adı> Belgeler> Belgelerim seçmeniz gerekecek. Karşınıza değiştirilip değiştirilmesin mi diye sorduğunda Yes to ALL seçeceksiniz.

Yapımcı Notu: HarDTruckTURKEY Harita yamasının hazırlanmasında emeği gecen tüm arkadaşlarıma teşekkür etmeyi bir borç bilirim.
1-menülerin türkçeleştirilmesi ve logolar için—–> “erdem” Erdem ÖZKAYNAK 2-Türkçe dorselerin hazırlanmasında emeği geçen—->  “yasin” Yasin BAKIR ve “blocked” Alişan FİDAN 3-Mercedes-Benz O 403 otobüslerini hazırlayan —–> “emretam35” Emre TAM 4-Mercedes-Benz Travego otobüslerini hazırlayan —> “umutcanm” BUrak BİRBAŞ 5-Ve son olarakta haritayı yapan ben :) ———–> “volkantopc” Volkan TOPÇU

HarDTruckTurkeyMap_V2.0.rar dosyasını açtığınızda 18 WoS Pedal to the Metal.exe dosyasına çift tıkladığınızda otomatik install programı devreye girecektir. Daha sonra sonra siz bilgisyarım klasöründeki “belgelerim” klsörünü hedef olarak belirtmeniz gerekiyor. bunun haricinde yapmanız gereken hiçbir işlem bulunmamaktadır.
örnek olarak veriyorum sizden yükleme yeri istediğinizde şu şekilde olmalı
“C:\Documents and Settings\BİLGİSAYAR ADI\Belgelerim

Bu mod tarafımızdan test edilmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır. Test Ettiğimiz oyun sürümü ise 18 Wos PTTM 1.01’dir.

Yapımcılar:Volkan TOPÇU

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

8 Yanıt

 1. ALİ dedi ki:

  2018 indirmek istiyorum

 2. ALİ dedi ki:

  Yıl 2018 hala izleyenler +1

 3. ALİ dedi ki:

  KEŞKE ESKİ OLMASAYDI

 4. ALİ dedi ki:

  KEŞKE YENİ OLSAYDI

 5. tokatlı dedi ki:

  Vay bea :) nostalji diye buna derim teşekkürler sorunsuz

 6. ugurcan dedi ki:

  Ben bunu yukledim otobus pttmyi gostermedi bi dosya eksik var onu duzenleme yapar misin

 7. Hüseyin dedi ki:

  Abi teşekkür ederim sorunsuz çalıştı eski olmasına rağmen halen çok güzel :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir