Activision Call Of Duty Roman Wars’ı Ciddi Olarak Değerlendirmedi – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Activision Call Of Duty Roman Wars’ı Ciddi Olarak Değerlendirmedi

163 kez

cod_romanwars

Call Of Duty oyun serisi dünya savaşından başlayıp, soğuk savaş dönemi ve gelecek savaşları konu alan kaliteli bir askeri silah oyunudur. Firmanın oyun yapımı bölümünde görevli bir çalışan tarafından ortaya atılan Call Of Duty Roman Wars’ın gün yüzüne çıkmasıyla Activision tarafından bir bilgi paylaşıldı.

cod_romanwars_kilic_kalkan

Firmanın böyle bir oyunu ciddiye almadıklarını söylemesi, şuan gündemdeki uzay çağı savaşlarına olan ilginin kaybedilmemesine bağlı olabilir mi ? Peki gelecek yıllarda Sezar’ın arkasındaki 10. Lejyon’un bir parçası olduğumuz bir dizi kılıç kalkan, kullandığımız görevlerde kendimiz bulabilir miyiz ?

Evet yanlış duymadınız Call Of Duty Roman Wars, at, fil gibi araçlara binip, kılıç kalkan ile belirli görevlerde yer alarak birebir savaştığımız oyun konseptine sahip. Gelecek ne getirir bilinmez fakat böyle bir oyunu duyduğunuzda içiniz gittiyse çok oynamak istediyseniz sizi idare edeceğini düşündüğümüz bir oyun var. Ryse: Son of Rome

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir