En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Age of Empires 4 Ne Zaman Çıkacak ?

2 Beğeni Yorum

Belki her bilgisayar sahibi oyuncunun bir kez oynadığı Age of Empires serisi oyunlarının geçen sene bütün oyuncuları sevindirecek bir haber ile Relic firması tarafından yeni oyun olan Age of Empires 4’ün yapımına başlandığı ve bambaşka bir oyun ile serinin devam edeceği duyurulmuştu.

Microsoft bu hamlesi ile ölmekte olan bilgisayar satışlarına bir can suyu vermek için önceden piyasaya sürdüğü birçok bilgisayar oyunu üzerinde ciddi çalışmalar başlatmıştı. Geçen sene itibari ile Zoo Tycoon’un Windows 10 için tasarlanmış grafikleri bambaşka tad veren oyunu sunuldu. Ayrıca Age of Empires serisine ait diğer oyunlarda HD grafikleriyle Steam üzerinden satılmaya başlandı.

Relic firması ise sevilen strateji serisi Company of Heroes’in yapımcı firması. Yaptıkları oyunlarla kendilerinden söz ettiren firma, bakalım Age of Empires 4’e ne gibi dokunuşlar yapacak. Ayrıca firma oyun projesini devraldıklarını duyuyur duyurmaz ilk yaptıkları açıklama 200 olan asker limitini kaldırmak olacağıydı.

Bu da bu kişilerin koyu bir Age of Empires fanatiği olduğunu vurguluyor. Çünkü bir Age of Empires oyuncusunun en çok canını sıkan asker limitiydi.

Age of Empires 4 2019 Aralık ayı gibi piyasaya sürülecek. Beklemeye devam.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir