Ana sayfa Yakında Çıkacak Oyunlar Age of Empires 4 Ne Zaman Çıkacak ?

Age of Empires 4 Ne Zaman Çıkacak ?

73
0

Belki her bilgisayar sahibi oyuncunun bir kez oynadığı Age of Empires serisi oyunlarının geçen sene bütün oyuncuları sevindirecek bir haber ile Relic firması tarafından yeni oyun olan Age of Empires 4’ün yapımına başlandığı ve bambaşka bir oyun ile serinin devam edeceği duyurulmuştu.

Microsoft bu hamlesi ile ölmekte olan bilgisayar satışlarına bir can suyu vermek için önceden piyasaya sürdüğü birçok bilgisayar oyunu üzerinde ciddi çalışmalar başlatmıştı. Geçen sene itibari ile Zoo Tycoon’un Windows 10 için tasarlanmış grafikleri bambaşka tad veren oyunu sunuldu. Ayrıca Age of Empires serisine ait diğer oyunlarda HD grafikleriyle Steam üzerinden satılmaya başlandı.

Relic firması ise sevilen strateji serisi Company of Heroes’in yapımcı firması. Yaptıkları oyunlarla kendilerinden söz ettiren firma, bakalım Age of Empires 4’e ne gibi dokunuşlar yapacak. Ayrıca firma oyun projesini devraldıklarını duyuyur duyurmaz ilk yaptıkları açıklama 200 olan asker limitini kaldırmak olacağıydı.

Bu da bu kişilerin koyu bir Age of Empires fanatiği olduğunu vurguluyor. Çünkü bir Age of Empires oyuncusunun en çok canını sıkan asker limitiydi.

Age of Empires 4 2019 Aralık ayı gibi piyasaya sürülecek. Beklemeye devam.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here