American Truck Simulator

American Truck ile Dorse Uzunlukları Değişiyor

Euro Truck 2’de biliyoruz ki Avrupa standartlarına uygun tırlar ve bu tırlara uygun dorseler kullandık hepimiz. Sitelerimizden indirdiğiniz bazı Amerikan tırları veya dorseleri ile Avrupa’nın şehir sokaklarında dönüşlerde de zorlanmadık değil hani.


American Truck Simulator ile birlikte bu zorlanmalar yaşanmasın diye yapımcılar daha önceden defalarca kesinleşen çıkış tarihlerini geçiçi olarak askıya aldı. Oyunun motoru Euro Truck 2’nin ki ile aynı olacağı için çizilmiş haritadaki testler sonucunda böyle bir sorunun olması ve bu sorunun giderilmesi için çalışmalar başlattı.
SCSSoft, blog sayfasında bahsettiği üzere ETS 2 ‘deki yükü almış bir tırın uzunluğu American truck simulatorde sadece dorseye tekabul edecek. Biliyoruz ki Amerikan tırları burunlu ve uzun bir yapıya sahip oluyor bu nedenle birde bunun uzunluğu eklendiğinde kullandığımız aracın uzunluğu oldukça yükselecek.

ats_dorseuzunluklari_01
Bugün paylaştığı 2 resimde aradaki farkı ortaya koymaya çalışmış yapımcılar. Ayrıca önceki yazılarında yükü teslim etmek için birkaç seçenek ortaya koymuştu. Paylaştıkları diğer resimde de manevra zorluğunu aktarmışlar. Yani geri geri git yükü teslim et hayal olmuş durumda. Daha fazla manevra gerektiren ve gerçekçiliğini arttıracak bir adım atılmış teslimatı oldukça zorlaştırmışlar.

ats_dorseuzunluklari_02
Teslimat esnasında yine dilerseniz direk teslim edebilir veya bir alt sınıf olan kolay teslimatı seçebilirsiniz. Ama bileğinize güveniyorsanız zor olanı alır ve yüke hasar vermeden teslimatı gerçekleştirebilirsiniz.

En kaliteli %100 çalışan Euro Truck Simulator 2 yamaları için kamyonyama sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı