En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

American Truck Simulator 1.6 Sürümü Çıktı

3 Beğeni Yorum
ats1-6surumu

1.5 sürümüyle haritanın dengesizliğini ortadan kaldıran SCSSOFT, bu sürüm ile oyuncuların sürüş keyfini arttıracak bir takım yenilikleri oyuna dahil ediliyor. Açık Beta şeklinde olan ATS 1.6 sürümü dorselerin bazı akslarını kaldırıp indirebilir hale getiriyor. Ayrıca motor parçalarının özelleştirilebilir olmasına da imkan tanıyor. Bu özellikler sayesinde oyuncu kendi aracını ortaya çıkarırken daha detaylı modifiye işlemleri gerçekleştirmek zorunda.

Ayrıca tırın havalı fren sistemine bağlı bir takım ses ve animasyonlarda yenilendi. Motor freninde bazı önemli değişiklikler ile düzgün olmayan yollarda etkinleştirdiğinizde çekişi arttıracak diferansiyel kilidi de oyuna eklendi. Yükün ağırlığı ülkemizde olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinde de başlıca sorun. Ağırlığın yola göre durumunu belirten bir uyarıcıyı cama takabilecek olmamız kabin içi içinde bazı değişikliklerin olduğunu bize bildiriyor.

ATS 1.6 sürümünde gelen bütün değişikliklere göz atmak istiyorsanız tıklayın. Steam’de açık betaya nasıl katılacağınız hakkında bilginiz yoksa eğer tıklayın.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir