Ana sayfa American Truck Simulator American Truck Simulator 1.6 Sürümü Çıktı

American Truck Simulator 1.6 Sürümü Çıktı

1.072
0
ats1-6surumu

1.5 sürümüyle haritanın dengesizliğini ortadan kaldıran SCSSOFT, bu sürüm ile oyuncuların sürüş keyfini arttıracak bir takım yenilikleri oyuna dahil ediliyor. Açık Beta şeklinde olan ATS 1.6 sürümü dorselerin bazı akslarını kaldırıp indirebilir hale getiriyor. Ayrıca motor parçalarının özelleştirilebilir olmasına da imkan tanıyor. Bu özellikler sayesinde oyuncu kendi aracını ortaya çıkarırken daha detaylı modifiye işlemleri gerçekleştirmek zorunda.

Ayrıca tırın havalı fren sistemine bağlı bir takım ses ve animasyonlarda yenilendi. Motor freninde bazı önemli değişiklikler ile düzgün olmayan yollarda etkinleştirdiğinizde çekişi arttıracak diferansiyel kilidi de oyuna eklendi. Yükün ağırlığı ülkemizde olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinde de başlıca sorun. Ağırlığın yola göre durumunu belirten bir uyarıcıyı cama takabilecek olmamız kabin içi içinde bazı değişikliklerin olduğunu bize bildiriyor.

ATS 1.6 sürümünde gelen bütün değişikliklere göz atmak istiyorsanız tıklayın. Steam’de açık betaya nasıl katılacağınız hakkında bilginiz yoksa eğer tıklayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here