American Truck Simulator’de Tatil Resimleri – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

American Truck Simulator’de Tatil Resimleri

136 kez

ats_03

ats_03

Biliyorsunuz ki birçok firma şimdiden Yeni yıl tatiline girdi. Fakat SCSSoft çalıştığını bizlere sürekli blogundan gösteriyor. Tatil arifesinde Euro Truck Simulator 2 1.15.x beta versiyonu ile birçok oyun hatasını düzelten ve oyun motorunu sürekli geliştiren scs , American Truck Simulator ekran görüntülerinide oyuncularıyla paylaştı..

ats_01 ats_02 ats_04 ats_05 ats_06

 

Oyun içi görüntülerle çalışmaların sürdüğünü ve mutlu sona az kaldığını duyuran SCSSoftware , oyunla ilgilenen ekibin sürekli çalıştığını ve en kısa sürede kamyon simülasyonu oyuncularının bilgisayarında kalıcı bir oyun olması için gecelerini gündüzlerine kattıklarını duyurdu.

Resmi olmasada internette dolaşan oyunun çıkış tarihi Şunat 2015 olarak bilinmekte. Bu konuda resmi ağızdan yapılan bir açıklamayıda yine sitemizde paylaşacağız.

 

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir