Anno 2205 Ne Zaman Çıkacak ? – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Anno 2205 Ne Zaman Çıkacak ?

330 kez

Ubisoft‘un Anno serisine yeni oyunu geliyor. Anno 1400 gibi günümüz tarihinin çok önceleri başlayan seride artık tarih sonrası oyunlar gelmeye devam ediyor. Anno 2070’den sonra yine uzayda kolonileşebileceğimiz  2205 yılında geçen  Anno 2205 3 Kasım 2015 tarihinde çıkacak.

Uzayda kolonileşme ve uzaylıların konu edildiği oyunda klasik Anno zihniyeti korunmuş. İhtiyaçların karşılanması için gerekli malzemeler yine sondaj yardımı ile yer altından gün yüzüne çıkartılıp kullanılabilecek. Keşif araçları ile yerleşime uygun yeni gezegenler araştırılıp bu gezegenleri kolonileştirmekte mümkün olacak. Tabi koca uzayda tek başımıza da olmayacağımız kesin.

Şu sıralar Paradox firmasınında uzayda geçen Giant-Strategy(Büyük strateji) üzerinde çalışmalara devam ettiğini biliyoruz. Strateji oyun devleri ve sevilen oyun serilerinin uzaydaki maceraları oyuncular tarafından ne kadar beğenilecek bunuda oyunlar birer birer çıktıkça aktaracağız.

Anno 2205 3 Kasım 2015 Tarihinde Piyasada olacak. Steam üzerinde oyun erken erişime açılacak. Ayrıca satış fiyatıda 138 TL satış fiyatı da belirlenmiş durumda.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir