İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Artık Kalıcı bir Site Olmanın Zamanı Geldi …

EuroTrucksimulator.tk Artık Yeni İsmiyle KAMYONCAFE.COM yada KAMYONCAFE.NET olmuştur

Sevgili Dostlar Biliyorsunuz ki 2 Senedir Sizlere Kesintisiz Mod paylaşımı yakmaktayız. Google ve Dünya Devlerinin yeni Kriterleri ile Domain(Alan Adı Sağlayıcımız Dot.TK) nın politikalarını değiştirmesi sitemizin yavaş yavaş gerilemesine yol açtı. Yalana Gerek yok sizlerin sayesinde bugün bir çok arkadaşımız evine ekmek götürmekte.

Bizde Sizlerin bu fedakarlığına nazaran bizlerin sitemizi olduu sadelikte tuttuğumuz için sizlerden bir özür borçluyuz aslında . Bugün bu özürü Sizlerden hem manevi hem maddi olarak diliyorum ve Bugünden itibaren Atacağımız yeni adımlara sizlerin desteğini bekliyorum. Peki Nasıl bir adım atmak bize daha iyi hizmet getirecek düşüncesinde olan arkadaşlara biraz kısmi açıklama getirmek istiyorum .

Öncelikle .tk lı alan adımızdan kurtulacağız ve eurotrucksimulator.tk alan adımız Sadece Bir Hatıra Fotoğrafı görevi yapacak . Yeni Alan adlarımızı tanıtmak için bu konuyu açtım aslında. 2 Yeni uzantısı ile Sitemizin Yeni İsmi KamyonCafe olmuştur. Sitemize Hem Kamyoncafe.com hemde Kamyoncafe.net adreslerinden ulaşacaksınız.

Bir sonraki Adımımız Sunucu Değişikliğimiz olacak. Yurt dışında bulunan 2 ana sunucumuz sayesinde sizlere ulaşıyoruz. Ve bu sunucularda yaklaşık 20 adet Web Sitesi Barındırıyoruz. Buda Kesintisiz Ulaşımımızı etkiler durumda artık. Bu ay sonunda bir yeni sunucuyu da yine devreye sokacağımızı duyuralım . Geçen hafta FSDESTEK Bir günlük hizmet kesintisine uğramıştı. Nedeni Aşırı CPU Tüketimi ve Aşırı yüklenme olarak duyuruldu bizlere. Bizde yine sorunlara el atarak sitemizin ayakta kalmasını sağladık .

Şimdi Sırada EuroTrucksimulator.tk Var. Yani Artık Sırada KAMYONCAFE.COM/NET Var :) . Bir kaç gün sonra herşey daha farklı ve daha güzel olacak … Bu taşıma işleminden Sizleri En az etkileyecek Zamanda işleme koymayı planlıyoruz. Anlayışınız için Teşekkürlerimizi Sunarız.

Kcmedia Ailesi ..

Kcmedia Genel Yayın Koordinatörü
Kazım Uslu

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.