Battalion 1944 ile Çok Oyunculu 2. Dünya Savaşı Oyunu Deneyimi – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Battalion 1944 ile Çok Oyunculu 2. Dünya Savaşı Oyunu Deneyimi

Yayınlanma: · Güncelleme: 245 kez

battalion1944_01

Kickstarter ile toplanan bağışlar bir bir kaliteli oyun olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Steam üzerinden yeşil ışık yakılan çok oyunculu modern teknoloji öğeleriyle yaratılmış 2.Dünya savaşı oyunu olarak anımsatılan Battalion 1944 çok yakında aramıza katılacak.

Büyük özveri ile çalışılan projede sona yaklaşılıyor. Tanıtım filmleri birçok oyun sitesinde dönmeye başladı bile. Killing Floor, Bioshock Infinite gibi oyunların yapımında kullanılan Unreal Engine 4 oyun motoru Battalion 1944‘te yine karşımıza çıkıyor.

Battalion 1944 Ekran Görüntüleri için tıklayın.

FPS tarzı aksiyon oyunu Battalion 1944, belirli haritalar(tarihsel) üzerinde yine müttefik güçler veya Nazi güçleri arasında oyuncunun seçim yaparak tarafını seçmesi ve oluşan belirli sayıdaki ufak müfrezelerin birbirleri ile çarpışmasını konu alacak.

Kısacası Call Of Duty ile birçok oyuncunun hoşuna giden 2. Dünya savaşının kayıp hikayeleri yeni kahramanların doğmasına izin verecek. Oyun hakkında yeni detay ve haberler için sitemizi takip etmeye devam edin.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir