BeamNG – Subaru Impreza Ralli Aracı İndir – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

BeamNG – Subaru Impreza Ralli Aracı İndir

443 kez

subaru_impreza_03

Subaru‘yu bilmeyen yoktur aramızda. Ralli aracı denince ilk aklımıza gelen araba markalarından birtanesidir. Ayrıca araçların hız ve konforlu oluşu nedeniyle ralli dışında da tüm dünyada tutulan araçlar üretmektedir firma. Türkiye’de de oldukça fazla kullanılan bu araba markasını test etmek şuan imkanlarımız arasında. Eğer BeamNG.Drive oyununa sahipseniz vakit kaybetmeden aracın hız ve kaza testini gerçekleştirebilirsiniz. Yada uzun soluklu bir sürüş keyfine çıkabilirsiniz.

subaru_impreza_02 subaru_impreza_01 subaru_impreza_04 Test Ettiğimiz sürüm ise BeamNg.Drive 0.5.6

Kurulum: İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisindeki klasörü BeamNG.Drive’ın kurulu olduğu dizinde bulunan Content klasörünün içerisindeki Vehicle klasörüne klasör şeklinde atın. Ardından oyuna girdiğinizde aracı göreceksiniz.
Yapımcılar:58_gram

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir