Blasting and Demolition Simulator İncelemesi – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Blasting and Demolition Simulator İncelemesi

310 kez

BlastingandDemolitionSimulator_05

BlastingandDemolitionSimulator_05

Bugüne kadar hep simülasyon oyunları birşeyler inşa etmeyi , iş makinaları kullanmayı eğlenerek yaptık ve öğrendik. Bugün kü oyunumuz Blasting and Demolition Simulator ile eskimiş harabe binaları yıkma görevini üstlenerek simülasyon oyunlarının farklı bir türünü deneyeceğiz.

Ufak boyutlu bir oyun olmasına rağmen simülasyon severlerin hoşuna gidecek bir oyun diyebilirim. Türkçe yaması malesef yok fakat ihtiyacınızın da olacağını düşünmüyorum. Oyunda 4 yıkım alanı bulunmakta ve kilise ile işe başlıyoruz. Eski bir kliseyi yıkmamız isteniyor bizden . Duvar kırıcı iş makinasını kullanarak yıkımı gerçekleştiriyoruz ardından diğer iş makinaları ile molozları ortadan kaldırıyoruz.

BlastingandDemolitionSimulator_07

Grafiklerinden bahsetmek gerekirse gerçekten kötü fakat oynanabilirlik gayet güzel. Anlaşılır bir paneli var. Sol kısımda araç simgelerine tıklayarak o aracı kullanabilirsiniz. Araç kullanırken üst kısımda bulunan yönetim panelinden Hidrolik seviyesini ayarlayabilir darbeleri daha seri vurabilirsiniz. tuş kombinasyonlarını görere hangi tuşun aracın hangi görevini yerine getirdiğininde farkına varabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri :

Yön tuşları ve klasik WASD tuşları ile çok rahat oynayabileceğiniz bir oyun. Ufak bir oyun olmasına rağmen simülasyon severlerin denemesinden yanayım. İyi Oyunlar.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir