SaveGame İndir

Call Of Duty 1 Full Savegame İndir

Call Of duty 1, 26 bölümden oluşan 2. Dünya savaşı oyunudur. Her bölüm kendi arasında ara bölümlere ayrılır. Oyunun normal bitiş süresi en kolay modda dahi saatler alabilir. Bu savegame’i yüklediğinizde dilediğiniz bölümden oyuna giriş yapabilirsiniz yada oyunun senaryo modunu es geçip direk olarak final bölümü yani reichtag binasının tepesine Sovyet bayrağı dikilen bölümü oynayabilirsiniz.

Bi Öneri : Bu savegame ile birlikte oyunu Türkçe oynamak isterseniz: Cod 1 Full Türkçe Yama İndir bağlantımıza göz atmanızda fayda var.

Kurulum:
İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisinde bulunan Autosave klasörünü Oyunun kurulu olduğu dizindeki Main klasörünün içerisinde yer alan Save klasörünün içine atın. Ardından Load Game ile istediğiniz bölümü seçip oynayabilirsiniz.

Yapımcılar:Oyunmodlari.com

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı