Call Of Duty 2 – Back 2 Fronts Modu İndir – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Call Of Duty 2 – Back 2 Fronts Modu İndir

10.121 kez

cod2-back2front2

Bu mod oyunda köklü değişimler içermektedir. Oyunun oynayışına kattığı extralar sayesinde oyundan daha fazla keyif almanız mümkün. Ayrıca Single Player moduna 8 yeni bölüm ekleyen bir moddur. Cod 2 ‘de eksik olan Alman tarafını oyuna dahil eder ve 2 bölümlük Almanya kampanyasını oynamanıza müsaade verir. Dahası normalde olan kampanyalara extra bölümler ekleyeceği için oyunu baştan sona oynamanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca yeni el bombaları, silahların grafik ve animasyonlarında değişiklikler, kullanılabilir daha fazla silah oyuna dahil edilecektir.Mermi seslerinin yanı sıra ölüm esnasında çıkan sesler de oyundaki gerçekçiliği büyük ölçüde arttıracaktır. Mod versiyonu 1.0.1‘dır. Çıkış versiyonudur. Coddestek.com tarafından test edilmiş ve sorunsuz çalışmaktadır.

Kurulum: Rar dosyasının içerisindeki IWD dosyalarını Oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan Main klasörünün içerisine atın. Oyunu yeniden başlatın ve Back 2 front’un etkilerini görün.

Hunk Hatası Almanız durumunda;

eğer “Hunk_AllocatteTempMemory: failed on 1048621 byte (total 200MB, low 2MB, high 197MB), needs283965 more hunk bytes” böyle bir yazı içeren ekranla karşılaşırsanız, İlk olarak oyunun kurulu olduğu dizine girin ve Main klasörünü açın. Ardından Players klasörünü açıp save isminizin yazdığı klasörü açın.

Örnek Save klasörü yolu: C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 2\main\players\oyunmodTV

Save klasörünüz içerisinde bulunan config.cfg dosyasını Not defteri yardımı ile açın ve içerisinde bulunan seta com_hunkMegs “200” yazan yeri bulun. Bu 200 rakamını 512 ile değiştirin. yani seta com_hunkMegs “512” olarak değiştirin ve kaydedin. Tekrar oyuna girdiğinizde artık bu hatayı almayacaksınız ve oyunu sorunsuz oynayacaksınız.

Yapımcılar:MCh2207Cz

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

12 Yanıt

 1. kadir dedi ki:

  main klasörünün içinde player diye bir dosya yokki

 2. Mert dedi ki:

  alman senaryosunda ekran sadece gri ??

 3. semih dedi ki:

  selamun aleykum kardesım bu mod nasıl yuklenır guzelce tarıf edermısınız…

 4. Kutay dedi ki:

  Abi kosma tusunu bulamadim yardim?

 5. alps dedi ki:

  st lamaire bölümü varya onu bitirdiikten sonra öbür chapter açılmıyor(hill 400 crossing the rhine) ö yüzden almanları oynayamıyorum

 6. alps dedi ki:

  oyunu yeniden başlatmak derken?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir