Ana sayfa Call of duty 2 Call Of Duty 2 İspanya İç Savaşı Modu İndir

Call Of Duty 2 İspanya İç Savaşı Modu İndir

4.430
14
ispanya_ic_savasi_1

2.Dünya savaşından önce İspanya’da çıkan iç savaşı konu alan bir yamadır. Boyutu 1.5 GB olan bu yama ile oyunun senaryosu tamamen değişip bölümlerde yine senaryoya bağlı kalarak devam etmektedir. 14 bölümden oluşan geniş bir senaryosu vardır. Oyunmodlari.com olarak Türkçeleştirme çalışmalarına devam ediyoruz. Dilerseniz yine aşağıda çevirimizide indirerek çevirdiğimiz bölümleri Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Çevirimiz tamamlandığında yine bu yazı altında paylaşılacaktır.

Youtube Kanalımızda Paylaştığımız Bazı Videolar…

Kurulumu : İspanya iç savaşı modunu yükleyebilmeniz için bilgisayarınızda Call Of Duty 2 ‘nin yüklü olması gerekmektedir. Call Of Duty 2 yüklü ise aşağıdaki bağlantıdan modu indirin. Setup şeklide indirdiğiniz mod dosyasını kurun. Daha sonra masaüstüne gelen Mod simgesinden oyuna giriş yapın. yeni oyun oluşturun ve İspanya iç savaşını konu alan modu oynamaya başlayın.

Türkçe Yama Çalışmasını İndir

Not: İndirme Linki 24/08/2016 tarihinde yenilenmiş ve alternatif indirme linki eklenmiştir.

Yapımcılar:Triby

14 YORUMLAR

  1. Admin acil yardım et herkes yazmış version:mismatch hatası veriyor PLS lütfen yardım et KURULUM VİDEOSU LAZIM HIZLI CEVAP VERİN lütfen

  2. Admin Modu İndirdim Kurdum Üzerine Basıyororum Böğle Hata Çıkıyor:1926_s.exe Giriş Noktasu Bulunamadı Diyor Ve Altında’da _AIL_3D_provider_attribute@12 yordam giriş noktası,mss32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı diyor acillll yardım bekliyorum hatanın sebebi nedir ?

  3. Evet admin link açılmıyor arkadaş yazmış üstünden 5 ay geçmiş hala düzenleyememişsiniz acil düzeltin şunu !

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here