En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Call Of Duty 2 – Kriptolar Modu

9 Beğeni Yorum
cod2-kriptolar-sp9

Mükemmel ötesi bir mod. Gizemli bir Anıt ve tek başımıza koca Alman ordusuyla mücadele ettiğimiz yetmezmiş gibi birbirinden korkunç bubi tuzaklarıyla dizayn edilmiş labirentte yönümüzü bulmaya çalışıyoruz. Toplamda 3 bölümden oluşan Kriptolar Single player modu ile oyunu farklı bir şekilde oynayacaksınız.

Afrika Kropları yada wehrmacht askerleri ile bir mücadele etmiyorsunuz. Bu modda Nazilerin korkulu rüyası SS askerleri ile mücadele ediyorsunuz. Gizemli bir anıtı koruyan bir tabur SS, gizemli sırları ve çıkış yolunu arayan siz.

Kurulum: RAR dosyasının içerisinde bulunan .iwd uzantılı dosyayı oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan Main klasörüne atın. Ardından konsolu açın ve konsola map crypts2 yazın. Harita yüklenecektir. İlk bölümü geçtikten sonra otomatik olarak 2. bölüme başlayacaksınız.

Yapımcılar:grossmarschall

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir