Call Of Duty 2 Türkçe Yama ve Kurulumu

7.404 kez

2.Dünya savaşı temalı bilgisayar oyunu Call Of Duty 2’nin %99 oranında Türkçe’ye çevirmeye yarayan yama dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Sizlerin kurulumda sorun yaşamaması için Video olarak kurulumunu da hazırladık.

Kısaca Kurulumdan Bahsedelim :

İlk olarak Cod2_TurkceYama.exe programını çalıştırın. Oyunun Kurulu olduğu yeri belirleyin örneğin ; C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 2. Ardından Yükleyeye basın. Daha sonra karşınıza bu dosyalardan zaten var gibi bir uyarı ekranı çıkacak. Tümüne evet diyerek ilerleyin. Türkçe yamayı yapmak için gerekli ilk adımı başarı ile tamamladık. Şimdi ise ikinci adıma geçiyoruz ve oyunun kurulu olduğu dizini açıyoruz. Daha sonra Main klasörünü açıyoruz. Ardından “localized_english_iw00” dosyasını Winrar programı ile açarak içerisine Türkçe yama dosyasının içerisinde bulunan “localizedstrings” klasörünü atıyoruz. Tamam diyoruz ve artık oyun Türkçe.

Yama Şifre isteyecek : oyunmodlari.com

Yama Yapımcısı Kemal Deniz YILMAZ’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yüklenişin Videosu :

Call Of Duty 2 Türkçe Yama İndir

Kazım Uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

3 Yanıt

  1. Mehmet dedi ki:

    Çok çok sağol işe yaradı.

  2. Halil dedi ki:

    eyw

  3. tarık dedi ki:

    teşekkürler sorunsuz çalışıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir