Türkçe Yama

Call Of Duty 2 Türkçe Yama ve Kurulumu

2.Dünya savaşı temalı bilgisayar oyunu Call Of Duty 2’nin %99 oranında Türkçe’ye çevirmeye yarayan yama dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Sizlerin kurulumda sorun yaşamaması için Video olarak kurulumunu da hazırladık.

Kısaca Kurulumdan Bahsedelim :

İlk olarak Cod2_TurkceYama.exe programını çalıştırın. Oyunun Kurulu olduğu yeri belirleyin örneğin ; C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 2. Ardından Yükleyeye basın. Daha sonra karşınıza bu dosyalardan zaten var gibi bir uyarı ekranı çıkacak. Tümüne evet diyerek ilerleyin. Türkçe yamayı yapmak için gerekli ilk adımı başarı ile tamamladık. Şimdi ise ikinci adıma geçiyoruz ve oyunun kurulu olduğu dizini açıyoruz. Daha sonra Main klasörünü açıyoruz. Ardından “localized_english_iw00” dosyasını Winrar programı ile açarak içerisine Türkçe yama dosyasının içerisinde bulunan “localizedstrings” klasörünü atıyoruz. Tamam diyoruz ve artık oyun Türkçe.

Yamayı Test Etmek için Call Of Duty 2 Türkçe Oynanış Videosu Serimize Göz Atabilirsiniz:

Yama Şifre isteyecek : oyunmodlari.com

Yama Yapımcısı Kemal Deniz YILMAZ’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yükleniş Videosu :

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

13 Yorum

  1. Oyunun ilk sahneleri ağlatıyor :( ne kadar kan dökülmüş 2. dünya savaşında *MOD İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM*

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı