Call Of Duty Black Ops 2 Bütün hileleri – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Call Of Duty Black Ops 2 Bütün hileleri

2.044 kez

Call Of Duty Black ops 2 serinin 9. oyunu olup Black ops devamı olarakta nitelendirebiliriz. Suçluları dünyası ve suikastlere karşı vereceğiniz mücadele sizi yorsada oyunun sonunda gerçekten mutlu olacaksınız. Call of duty Black ops 2 nefes kesen sahnelerde zorlanmadan geçmek için ölümsüzlük silah sağlık gibi hileleri uygulayabilirsiniz.

Öncelikle hileleri yazabilmeniz için konsolu açmanız gerekmekte. Bunun için Oyunun masaüstündeki simgesine sağ tıklayın dosya konumunu aç deyin ardından players klasörüne girin ardından Config isimli dosyayı not defteri ile açarak Monkey Toy” bulun ve karşısındaki 0değerini 1 yapın. Artık konsola erişebileceksiniz. ESC’nin altındaki é tuşu ile konsolu açın ve aşağıdaki kodları girin.

god – Ölümsüzlük
give – Belirtilen nesneyi verir
give all – bütün silahlar sizin olur.
give health – Tam sağlık
notarget – Düşman sizi vurmaz
noclip – Duvarlardan geçebilirsiniz
give ammo – cephanenizi doldurur.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

4 Yanıt

 1. osman123 dedi ki:

  confıg dosyasını bulamıyorum

 2. Abdülkerim dedi ki:

  Kardesim config dosyası yok bi el atarsan sevinirim

 3. ismail dedi ki:

  aynen config yok kısayol hedefine yazılan zımbırtı ile de olmuyor 2 gündür arıyorum her yerde aynı 2 yöntem var ikisi de olmuyor.

 4. serdar dedi ki:

  config dosyası yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir