Hileler

Call Of Duty Black Ops 2 Bütün hileleri

Call Of Duty Black ops 2 serinin 9. oyunu olup Black ops devamı olarakta nitelendirebiliriz. Suçluları dünyası ve suikastlere karşı vereceğiniz mücadele sizi yorsada oyunun sonunda gerçekten mutlu olacaksınız. Call of duty Black ops 2 nefes kesen sahnelerde zorlanmadan geçmek için ölümsüzlük silah sağlık gibi hileleri uygulayabilirsiniz.

Öncelikle hileleri yazabilmeniz için konsolu açmanız gerekmekte. Bunun için Oyunun masaüstündeki simgesine sağ tıklayın dosya konumunu aç deyin ardından players klasörüne girin ardından Config isimli dosyayı not defteri ile açarak Monkey Toy” bulun ve karşısındaki 0değerini 1 yapın. Artık konsola erişebileceksiniz. ESC’nin altındaki é tuşu ile konsolu açın ve aşağıdaki kodları girin.

god – Ölümsüzlük
give – Belirtilen nesneyi verir
give all – bütün silahlar sizin olur.
give health – Tam sağlık
notarget – Düşman sizi vurmaz
noclip – Duvarlardan geçebilirsiniz
give ammo – cephanenizi doldurur.

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler

5 Yorum

  1. aynen config yok kısayol hedefine yazılan zımbırtı ile de olmuyor 2 gündür arıyorum her yerde aynı 2 yöntem var ikisi de olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sevgili ziyaretçi, sitemiz reklam gelirleri ile yayın hayatına devam etmektedir. Reklam engelleyici kullandığını algıladık. Sitemizi kullanmaya devam etmek istiyorsan lütfen reklam engelleyici devre dışı bırak. Daha sonra sayfayı yenileyerek ulaşmaya çalıştığın içeriğe ulaşabilirsin.