Call Of Juarez – Gunslinger Video İnceleme – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Call Of Juarez – Gunslinger Video İnceleme

Yayınlanma: · Güncelleme: 137 kez

callofjuarez_gunslinger_video_tamcozum

Merhaba Oyunmodlari sakinleri bu hafta için sizlere en çok sevdiğimiz oynarken keyif aldığımız bir kovboy oyununu videolu inceleme yapacağız. Bütün bölümler için video çekip sizlere oyunda kaldığınız yerde ne yapmanız gerektiğini aktaracak yardımcı rehber oluşturacağız. Ayrıca tam çözüm olarakta algılayabilirsiniz paylaştığımız videoları.

Bugüne kadar yapılmış en güzel kovboy oyunu Call of juarez Gunslinger. Çizgi roman tadında ve dengeli bir hikayeye sahip vahşi batı oyunu. Eski silahlarla dinamitlerle adaletin olmadığı bir bölgede kendi adaletini koyan ve bu adaleti savunan bir adamın hikayesi. Basılan çiftlik evlerine yardıma giden yada dev altın maden ocaklarında yönetime el koyan Kovboy çeteleriyle uğraşan adalet adamı.

Oyunda en çok seveceğiniz kısımlardan söz edecek olursak eğer bu duello kısmı olabilir. Ayrıca savaştıkça kazandığınız puanları da beceri puanı olarak atayabilir bu puanlar sayesinde silah doldurma hızınızı hedef alma özgürlüğünü geliştirebilirsiniz.

Ayrıntılı şekilde incelediğimiz Call Of Juarez Gunslinger inceleme yazısına giderek detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Call Of Juarez Gunslinger Video Serisi :

Kaynak : Video Çekimleri Suskun Serseri’ye Aittir ve Oyunmodlari.Com Kaynak gösterilerek kullanılabilir.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir