Capitalism 2 Lab Subsidiary DLC Çıktı – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Capitalism 2 Lab Subsidiary DLC Çıktı

539 kez

Capitalism 2 den sonra oyuncuların çoğu Capitalism 3 için yapımcılara sürekli talep mesajları atsada yapımcı firma Capitalism 2 üzerine geniş bir paket çıkarmıştı. Capitalism Lab olarak adlandırılan bu pakette oyuna köklü değişimleri entegre etmişti.

Capitalism lab, firma tarafından geliştirilmeye devam ediliyor. Mod desteği gelen oyunda şimdide yeni bir DLC yayınlandı. Bu DLC hakkında geniş bilgi vereceğiz.

omod_capitalismdlc_03

Subsidiary DLC oyunda tek şirket olarak kalmaktan çok paravan şirket kurabileceğimiz anlamına geliyor. Yani örneğin gıda sektöründe birçok ürün üretimini gerçekleştiriyoruz ve ürünlerimizin piyasada rekabete daha sağlıklı dayanabilmesi için yan bir marka geliştirip burada kuracağımız market zincirinde ürünlerimizi satabiliriz. Böylece 2 farklı marka tarafından satılan bir ürünün piyasa da daha fazla dayanıklı olacağını ve rekabet koşullarının değişeceği ön görülmektedir.

omod_capitalismdlc_02

Yada kuracağımız paravan şirketi sadece hammadde üretimiyle yetkilendirebiliriz. Bu firmanın ürettiği hammaddeleri kendi firmamızda kullanarak şirketler arası kar payını arttırabilmemizde pek muhtemel gözüküyor. Oyunda tek anladığım sektör deri mi diyorsun o halde ana şirketini deri üzerine üretim tesislerine sahip büyük bir firma haline getirdikten sonra marka bilincine zarar vermemek için üreteceğin diğer sektör ürünleri için ikinci bir şirket kurabilirsin.

omod_capitalismdlc_01

Ayrıca bu DLC ile birlikte ürün çeşitliliğide artmış durumda. Örneğin motorsiklet üreticisinin artık racing, kross, chooper gibi motorsiklet tiplerini seçerek bu ürünleri araştırmalarını tamamlayıp üretim bandına yerleştirebilir ve tek fabrikadan farklı modeller üretebilirsin.Teknoloji arayüzü de iyileştirilmiş durumda. Şirketin teknoloji müdürüne radikal geliştirme kararı aldırabiliyorsunuz. Bu ne demek kısaca değinelim aldığınız karar sonucunda teknoloji müdürü o kategoride ürünlerin gelişimine yöneliyor. Bir önceki sürümdeki kola araştırmasından sonra, anakart araştırması yapması gibi saçma durumda ortadan kalkmış durumda.

Rekabeti arttıracak birçok yenilik dediğimiz gibi oyuna adapte edilmiş. Bir diğer yenilik ise örneğin akıllı telefon üretiyorsunuz ve rakipleriniz teknolojinize çok yaklaştı. Akıllı ekran, uzun şarj gibi kavramları araştırma merkezinden araştırıp telefonun kalitesini arttırabilirsiniz.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir