İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cattle and Crops Mart 2017’de Erken Erişimde

Çiftlik oyunları, oyuncular tarafından oldukça fazla sevildi. Facebookta çocuklardan bile sayıca üstün olgun oyuncuya sahip birçok çiftlik oyunu bu sektördeki simülasyon oyunlarının gelişmesini sağladı.

Cattle And Crops, Farming Simulator serisinin elindeki liderliği almak için geçen sene yola çıkmıştı. Tabiri caizse “depikle gelsin” olarak adlandırabileceğimiz kickstarter yatırımcı portalında 350 Bin Avro’dan fazla destek bulan proje somut bir adım attı ve oynanabilir ilk erken erişim betasını Martta piyasaya süreceğini açıkladı.

Oyuna sahip olmak için aşağıdaki linkten oyuna 33 Avro kadar destek olmalısınız. Bu şekilde oyuna Mart 2017’de sahip olabileceksiniz. Bu yüzden oyunun satış fiyatını 33 Avro olarak görebiliriz. Buda TL bazında 150 TL’ye tekabul ediyor.

Cattle And Crops, Mod desteğine sahip olacağı için oyuna ait indirilebilir içerikleri oyunmodlari.com/cattleandcrops adresinden bulabileceksiniz Marttan sonra. Piyasaya hükmeden Giants software’ı koltuğundan edecek mi buda ayrı bir merak konusu açıkcası.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir