Haberler

Cities: Skylines ile Hayalindeki Şehiri Oluştur

cities_skylines_oyunmodlari

Cities in Motion Serisi yapımcılarının yapımını sürdürdüğü ve Bir Parafox Interacvite Oyunu Cities:Skylines Gamescom’da duyuruldu. Hayalindeki şehiri kur sloganı ile pazara giren bu yeni oyun çok yakında oyuncularla buluşacak. Şehir Trafik ve alanlarını dilediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz yaşamak istediğiniz şehiri oluşturup online mod ile diğer oyuncular ile şehirler arası aktif ticaret yapabileceğiniz güzel bir simulasyon oyunu.

Sektörün bu kategorisinde oyun sayısını düşünürsek çokta fazla oyun  olmaması ve oyuncularının sadık olması açısından Paradox yine iddiali geliyor diyebiliriz. Belediye başkanlığı simulasyonu olarakta tanıtabileceğimiz Cities:Skylines oyunu çıkış tarihi ise henüz belli değil.

Cities:Skylines Tanıtım Filmi :

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı