Cities: Skylines – Natural Disasters DLC Paketi – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Cities: Skylines – Natural Disasters DLC Paketi

Yayınlanma: · Güncelleme: 1.820 kez

citiesskylines-naturaldisasters

Günümüz dünyasında artık birçok kıyamet senaryosu konuşulmaya başlandı. Durum böyle oldukça birçok oyunda bu senaryoları oyunlaştırıp kullanıcıya yansıtmayı başardı. Birçoğu da bunun üzerinde çalışmalara devam ediyor. Henüz çıkış tarihi belirlenmeyen Cities: Skylines’ın yeni DLC paketi Natural Disasters ile oyuncuları yeni maceralar bekliyor.

İyi bir belediye başkanı olmak istiyorsanız halkın mutluluğunu ve refahını en üst seviyede tutmalısınız. Bunun için belediyenin gelirleri kadar giderleri de olmalı. Yol, elektrik, su gibi hizmetlerin yanında artık afetler içinde önlemler almaya başlayacaksınız. Kalabalık bir şehirde şehrin tahliye edilmesi durumunda acil kullanılacak yollar oluşturup bu yolları sadece böylesine büyük bir felakette kullanacaksınız. Ayrıca Erken uyarı sistemleri için çuval çuval para harcayacaksınız.

Tüm bunların yanında afet zamanı halkın bakımını üstlenmeniz gerekecek. Kurduğunuz Afet iletişim radyo ve kanalları aracılığı ile halkın bu felaketten kurtulmak için birbirleri ile haberleşmesi ve yardımlaşmasını sağlayacaksınız. Daha önceden birkaç kez tatbikat gerçekleştirip afet anında bir planlama ile hareket etmelisiniz. Şehrin sakin ve güvenli bir bölgesine insanların tahliyesi gerçekleşmeli. Tüm bunların içinde çokça zamanınızı bu oyuna vereceğiniz kesin. Hayırlısı, şuan için açıklanmış bir resmi çıkış tarihi malesef yok ama çok yakında duyurulmaya başlar bizde sizler için sitemizde paylaşırız.

Cities: Skylines – Natural Disasters Videosu


İlk trailer olduğu için çok fazla detay barındırmıyor. Fakat sitesinde DLC’nin açıklamasında olması muhtemel birkaç kıyamet senaryosundan söz ediyor. Yani sadece kuyruklu yıldız çarpması değil. Ayrıca artık sitemizde Cities: Skylines Modlarını bulabilirsiniz.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir