Cities:Skylines – Gelişmiş İtfaiye Binası – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Cities:Skylines – Gelişmiş İtfaiye Binası

2.160 kez

gelismis_itfaiyebinasi_01

Oyunda en büyük sorunlardan biri kuşkusuz yangın ve itfaiyedir. Nüfus ne kadar çok artarsa, itfaiye ihtiyacıda o kadar artmakta. Öyleki yangın bir yerde başladığında bir başka binaya da sıçrayabilir. Oyunun orjinal itfaiye binaları yetersiz kalmakta. Ayrıca çok fazla haftalık masrafı bulunmakta. Bu nedenle gelişmiş itfaiye modu işinize çok yarayacak.

gelismis_itfaiyebinasi_02

Modun Özellikleri: 30 Adet itfaiye aracı barındırır. 90 K$ kurulum masrafı vardır. 960 $ haftalık gideri mevcut. Yepyeni bir tasarım. Modu Steam Workshop üzerinden indirmek için tıklayın.

Cities Skylines Asset Kurulumu : Zip dosyasının içerisindeki klasörü Bilgisayar > Yerel Disk C > Kullanıcılar > Kullanıcı Adınız > Appdata > Local >Colossal Order > Cities_Skylines > Addons > Assets klasörüne atın. Ardından oyunu açıp yeni binayı bina çubuğunda göreceksiniz.
Not: Bu işlemi yapabilmek için klasör seçeneklerinden “Gizli Dosyaları göster” komutunun açık olması gerekmektedir.

Bu mod oyunmodlari.com tarafından Cities:Skylines Afterdark 1.2.0-f3 sürümünde test edilmiş sorunsuz çalışmaktadır. Resimler Oyunmodlari.com sitesine aittir.

Yapımcılar:Froudini

Nejat Şef

Konya Ereğli Dominos Pizzada çalışıyorum işten fırsat buldukça Mod ve Skin tasarlıyorum. Euro Truck Simulator 2 Vazgeçilmez Oyunum...

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir