Cities:Skylines Mod Nasıl Yüklenir ? – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Cities:Skylines Mod Nasıl Yüklenir ?

10.685 kez

citiesskylinesmodyukleme_02

Merhaba arkadaşlar, Cities: Skylines oyununa ait modların paylaşımını başlatmıştık. Birde bu modları nasıl yükleyeceğiniz hakkında rehber oluşturalım dedik. İlk olarak yama dosyalarına Cities Skylines Modları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Not: Aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilmek için Klasör seçeneklerinden Gizli Klasörü göster seçeneğinin aktif olması gerekiyor. Nasıl yapıldığı konusunda herhangi bir bilginiz yoksa eğer tıklayın.

1 – Mod (Assets) Yükleme

citiesskylinesmodyukleme_01

Herhangi bir Cities Skylines modunu indirin. Zip dosyasının içerisinde bulunan klasörü “C:\Users\UsluMedya42\AppData\Local\Colossal Order\Cities_Skylines\Addons\Assets” klasörünün içerisine atın.

citiesskylinesmodyukleme_02

Ardından oyuna giriş yapın ve Content Menager bölümüne tıklayın. Açılan kısımda Assets sekmesine geçiş yapın ve indirdiğiniz yeni modu on(aktif) olarak işaretleyin. Artık kayıtlı oyunda yada yeniden başladığınızda attığınız mod sorunsuz şekilde çalışacaktır.

2- Map Yükleme

Cities Skylines oyununa ait paylaştığımız gerçek mapları yükleyebilirsiniz. Yukarıda anlattığımız mod yüklemeye ek olarak Map klasörünü C:\Users\Oyunmodları\AppData\Local\Colossal Order\Cities_Skylines\Maps klasörüne atmanız gerekmekte. Ardından Content Menager bölümüne gelip en baştaki maps sekmesine tıklayarak yeni attığınız mapi aktif etmeniz gerekmekte. Yeni oyuna başlarken yeni haritayı görebilir ve bu harita ile oynayabilirsiniz.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

4 Yanıt

  1. Yasin dedi ki:

    Bende assets dosyası mevcut değil ne yapmam gerekir

  2. Gokoo dedi ki:

    Kardeşin assets dosyası yok bendede

  3. Okan dedi ki:

    Arkadaşlar “Assets” dosyası yoksa eğer; “Addons” klasörünün içine girip, sağ tıklayıp “Yeni Klasör” oluşturun ve ismini “Assets” yapın. Daha sonra indirdiğiniz Modları (.dll uzantıları sadece) buraya yapıştırın. Daha sonra oyunu açıp ana menüden Content Menager sekmesinden yüklediğiniz Modları “On/Off” butonundan aktif edebilirsiniz. İyi Oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir