Ana sayfa Nasıl Yüklenir? Cities:Skylines Mod Nasıl Yüklenir ?

Cities:Skylines Mod Nasıl Yüklenir ?

15.298
4
citiesskylinesmodyukleme_02

Merhaba arkadaşlar, Cities: Skylines oyununa ait modların paylaşımını başlatmıştık. Birde bu modları nasıl yükleyeceğiniz hakkında rehber oluşturalım dedik. İlk olarak yama dosyalarına Cities Skylines Modları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Not: Aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilmek için Klasör seçeneklerinden Gizli Klasörü göster seçeneğinin aktif olması gerekiyor. Nasıl yapıldığı konusunda herhangi bir bilginiz yoksa eğer tıklayın.

1 – Mod (Assets) Yükleme

citiesskylinesmodyukleme_01

Herhangi bir Cities Skylines modunu indirin. Zip dosyasının içerisinde bulunan klasörü “C:\Users\UsluMedya42\AppData\Local\Colossal Order\Cities_Skylines\Addons\Assets” klasörünün içerisine atın.

citiesskylinesmodyukleme_02

Ardından oyuna giriş yapın ve Content Menager bölümüne tıklayın. Açılan kısımda Assets sekmesine geçiş yapın ve indirdiğiniz yeni modu on(aktif) olarak işaretleyin. Artık kayıtlı oyunda yada yeniden başladığınızda attığınız mod sorunsuz şekilde çalışacaktır.

2- Map Yükleme

Cities Skylines oyununa ait paylaştığımız gerçek mapları yükleyebilirsiniz. Yukarıda anlattığımız mod yüklemeye ek olarak Map klasörünü C:\Users\Oyunmodları\AppData\Local\Colossal Order\Cities_Skylines\Maps klasörüne atmanız gerekmekte. Ardından Content Menager bölümüne gelip en baştaki maps sekmesine tıklayarak yeni attığınız mapi aktif etmeniz gerekmekte. Yeni oyuna başlarken yeni haritayı görebilir ve bu harita ile oynayabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar “Assets” dosyası yoksa eğer; “Addons” klasörünün içine girip, sağ tıklayıp “Yeni Klasör” oluşturun ve ismini “Assets” yapın. Daha sonra indirdiğiniz Modları (.dll uzantıları sadece) buraya yapıştırın. Daha sonra oyunu açıp ana menüden Content Menager sekmesinden yüklediğiniz Modları “On/Off” butonundan aktif edebilirsiniz. İyi Oyunlar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here