Cities:Skylines – New York Haritası – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Cities:Skylines – New York Haritası

261 kez

Amerika Birleşik Devletlerinin en güzide şehirlerinden birisi New York’tur. Metropolistan şehirleşmenin yaygın olduğu günümüz dünyasının en kalabalık şehirlerinden olan New York, şimdi Cities Skylines’ta. Manhattan, Queens, The Bronx, New Jersey gibi dünyaca popüler merkezlerin inşaasına hemen başlayın.

Not: Modun çalışması için Content Menager’den Mods bölümünde bulunan Unlock All Tiles’i aktif edin.

Not: Bu mod Cities:Skylines – Snowfall DLC paketli versiyonunda test edilmiş ve sorunsuz çalışmaktadır. 1.3.0-f5 sürümünde modu çok rahat şekilde oynayabilirsiniz. Diğer sürümlerde test edilmemiştir.

Cities Skylines Map Kurulumu : Zip dosyasının içerisindeki klasörü Bilgisayar > Yerel Disk C > Kullanıcılar > Kullanıcı Adınız > Appdata > Local >Colossal Order > Cities_Skylines > Maps klasörüne atın. Ardından oyunu açıp yeni binayı bina çubuğunda göreceksiniz. Resimli Anlatım için tıklayın.

Steam Workshop Linki

 

 

Yapımcılar:cleavus

Dosya Özellikleri:Zip /2,3 MB
Dosyayı İndir

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir