Cities:Skylines – Zürih İsviçre Haritası

27 kez

Gerçek haritaları paylaşmaya devam ediyoruz. Madenler, Tarım arazileri ve göllerin yeri birebir yapılmış İsviçre’nin zürih şehrine ait haritadır. – A1 Berne yolu,  A1 Winterthur yolu,  A51 Schaffhausen yolu ve  A3 Chur yolu otoban bağlantıları mevcuttur. İsviçre en fazla tren ile ulaşımın kullanıldığı bir ülke olduğu için tren yolu bağlantılarıda gerçeğe uygun şekilde yapılmıştır.

Not: Bu mod Cities:Skylines – Snowfall DLC paketli versiyonunda test edilmiş ve sorunsuz çalışmaktadır. 1.3.0-f5 sürümünde modu çok rahat şekilde oynayabilirsiniz. Diğer sürümlerde test edilmemiştir.

Cities Skylines Map Kurulumu : Zip dosyasının içerisindeki klasörü Bilgisayar > Yerel Disk C > Kullanıcılar > Kullanıcı Adınız > Appdata > Local >Colossal Order > Cities_Skylines > Maps klasörüne atın. Ardından oyunu açıp yeni binayı bina çubuğunda göreceksiniz. Resimli Anlatım için tıklayın.

Steam Workshop Linki

Yapımcılar:xskyestormex

Dosya Özellikleri:Zip /2,7 MB
Dosyayı İndir

Kazım Uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir