Nasıl Yüklenir?

City Car Driving 1.3.3 Araba Nasıl Yüklenir ?

city_car_driving_araba_nasil_yuklenir

Merhaba arkadaşlar , sitemizde bulabileceğiniz araba modlarının oyuna nasıl yüklendiğini sizlere göstermek amacıyla bu videolu anlatımı hazırladım. İndirdiğiniz arabaları oyuna yüklerken ihtiyacınız olan Mod installer programını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın. Sitemizde bulunan araba yamalarının hemen hemen hepsinin içerisinde zaten bu installer programı birlikte gelmektedir.

Yinede biz sizler için tekrar burada paylaşıyoruz. Yukarıdaki videoda yapılan anlatım hemen hemen bütün City Car Driving sürümlerinde geçerliliğini korumaktadır.

Video :

City Car Driving Araba yükleme Programı İndir

City Car Driving  Araba yamaları indir

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sevgili ziyaretçi, sitemiz reklam gelirleri ile yayın hayatına devam etmektedir. Reklam engelleyici kullandığını algıladık. Sitemizi kullanmaya devam etmek istiyorsan lütfen reklam engelleyici devre dışı bırak. Daha sonra sayfayı yenileyerek ulaşmaya çalıştığın içeriğe ulaşabilirsin.