City Car Driving 1.4 Yayınlandı – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

City Car Driving 1.4 Yayınlandı

293 kez

citycardriving1-4versiyonuyayinlandi

citycardriving1-4versiyonuyayinlandi

Merhaba sevgili Oyunmodlari.com ziyaretçileri , severek oynadığınız City Car Driving yeni versiyonu yayınlandı. Uzun zamandır beklenilen bu yeni versiyon ile oyunda birçok değişiklikler gerçekleştirildi. Oyundaki sanal şehrimizin artık bir de ilçesi var. 20 yeni harita objesi ile 3 önemli kavşak , 3 yeni otopark ve yol kenarlarında çeşitli düzenlemeler gerçekleştirildi.

Bir takım yeni sesler oyuna eklendi , Patinaj , frene basmada aracın kayması gibi durumlarda oyunun verdiği ses tepkisi iyileştirildi. Sürüş görevlerine birçok yenilik ve palkur eklendi. Rastgele tehlikeli durumlar başlığı altında ise aslında oyunda gerçek hayatta olan fakat oyunda çok rastlamadığımız en önemli özellik trafik araçlarının sinyalsiz şerit değiştirmesi , hızlı sürüş gibi bizi ve çevredeki araçları tehlikeye atacak birtakım rastgele tehlikeli durum eklendi. Ve City Car Driving 1.4 sürümüyle birlikte artık aynalarda ayarlanabilir durumda.

City Car Driving Araba Yamaları İndir

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir