City Car Driving

City Car Driving Simulator Bütün Arabaları Açma Modu

butunarabalaracik_citycardriving

Bu program sayesinde bütün araba ve haritalar açılacaktır. City Car Driving Simulator 1.2.2 ve üzeri sürümlerde çalışmaktadır. Sitemizden indirdiğiniz bir yamayı oyuna yükledikten sonra bu yama ile birlikte bütün araçlara erişebilirsiniz. Normalde görevleri yapmanız gerekmekte fakat bu yama ile direkt olarak araçların kilidi ortadan kalkmaktadır.

Yapılışı :

İlk olarak indirdiğiniz Rar Dosyasını bir klasöre çıkartın. Ardında içerisindeki  3diunlocker programını çalıştırın. Daha sonra Unlock’a tıklayın. Ardından Açılan Bölümde Belgelerimde bulunan City Car Driving yada 3d instructor klasöründeki profilinize ulaşın.profiles.db3 dosyasını gösterin. Ding sesini bekleyin ve işlem tamamdır. Artık oyundaki bütün araçlar açılmıştır.

Rar Şifresi : oyunmodlari.com

Beklemeden İndir

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

13 Yorum

  1. Benim oyumum d de durmadan yeni profil olustirdim ama olmadi bide ben kariyer yapamiyorum girince oyun uanit vermiyo ne yapa lazm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı