En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Clash of Clans ve Minecraft Apk İndirin!

2 Beğeni Yorum

Clash of Clans Apk indir

Mod Apk yani hileli apk olarak sizlere dosya şeklinde sunduğumuz Clash of Clans oyununu Android işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Şekerrenklerinin en az 3 tanesini yan yana veya üst üste getirerek patlatmanız durumunda aşamaları geçebileceğiniz Clash of Clans oyununu Google Play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirebiliyor olsanız da bazı bölümleri geçebilmek için zorlu mücadeleler vermeniz gerekebilmektedir. Ancak sizlere sınırsız hamle hileli Clash of Clans apk dosyalarını sunduğumuz için aynı zamanda sınırsız can hilesi ile bölümleri rahat bir şekilde geçebileceksiniz. Clash of Clans hileli apk indir butonuna basarak dosyaları indirmeniz ve hemen ardından mobil cihazınıza yüklemeniz durumunda mevcut hamlelerinizin üzerine +100 adet daha hamle sizlerin olacak. Ayrıca Clash of Clans hileli apk indir tekniğiyle oynayacağınız oyunda tüm bölümler açık olarak karşınıza gelecektir.

Kaynak: Clash of Clans Hile Apk indir

 

Minecraft Apk İndir

Şehir yaratma simülasyonu olarak da bilinmesi gereken harika bir oyundur. Google Play Store’da 4 milyonun üzerinde indirilme oranına sahiptir. Oyundaki göreviniz ise metropol şehirler yaratarak kendi şehrinizin kahramanı olmanız gerekiyor. Kurduğunuz şehirde vatandaşlarınıza iyi bir hizmet vermek için çok çalışmanız gerekiyor. İnşa ettiğiniz şehirde her şeyi dört dörtlük yapmanız durumunda başka şehir sahipleri ile online bir şekilde ticaret yapabileceğiniz bu oyunda sınırsız para hileli, anahtar hileli kısacası mod apk şeklinde dosyaları indirebilirsiniz. Minecraft apk indir butonuna tıklayarak gerekli kurulumlar eşliğinde oyuna başlayabilirsiniz. Tüm şehri 360 derecelik açıyla izleyerek şehirde neler olup bittiğini sürekli takip edebiliyorsunuz. Electronic ARTS firması tarafından geliştirilen oyunda kesinlikle oyun için satın alımlar sizi ilgilendirmeyecek. Minecraft apk ile doyumsuz bir oyun keyfi yaşayabileceksiniz.

Kaynak: Minecraft Apk indir

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir