Call of duty 2

Cod 2 – Auschwitz Kurtuluşu Modu

Call of Duty 2 için Auschwitz kampının kurtuluşunu konu alan tek oyunculu hikaye modudur. 1945 yılında Nazilerin en büyük toplama kampı olan ve girişinde kocaman harflerle Almanca “Çalışmak özgürleştirir” yazan dünyaca ünlü toplama kampı Auschwitz’i savunan bir Alman askerini canlandırmaktayız.

Kızıl Ordu çok yakın ve burayı almaya çalışacak. Bakalım ne kadar dayanabileceğiz.

Yukarıdaki video ile görevlere kısaca göz atabilirsiniz. Bugüne kadar yapılmış en iyi Call of Duty 2 modlarından bir tanesidir.

Modun Kurulumu :

İndirdiğiniz ZIP dosyasının içerisinde yer alan zzz_auschwitz.iwd isimli dosyayı oyunun kurulu olduğu dizinde yer alan main klasörüne atın. Daha sonra konsolu açın ve konsola map aw yazın. Bölüm başlayacaktır.

Main Klasörü: C:/Program Files(x86)/Activision/Call of Duty 2/Main

Facebook Sayfası

Yapımcılar:BrandonDR

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir Yorum

  1. Ben sizi yeni keşfettim. Call of Duty 2 gerçektende sarıyo insanı. Yeni modlar eklerseniz sevinirim ve acaba 1. dünya savaşı modu ne zaman eklenir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sevgili ziyaretçi, sitemiz reklam gelirleri ile yayın hayatına devam etmektedir. Reklam engelleyici kullandığını algıladık. Sitemizi kullanmaya devam etmek istiyorsan lütfen reklam engelleyici devre dışı bırak. Daha sonra sayfayı yenileyerek ulaşmaya çalıştığın içeriğe ulaşabilirsin.