Call of duty 2

CoD2 Kötü Şöhret Günü[Hikaye Modu]

Call Of Duty için yapılmış yine güzel bir yama ile birlikteyiz. Kötü şöhret yaması, taraf değiştirip Alman askerini kontrol ederek İngilizlerin elindeki bir bölgeye saldırıyı konu alıyor. Yamayı test etmek namına ekleyip 4 saat kadar oynadım. Gerçekten oldukça zorlu bir yama ve ipuçları da çok nadir karşımıza çıkıyor. İngilizlerin ağır silahlarla donatıldığı bizim ise elimizde MP 40 ve bir adette Luger ile koca şehiri temizlemeye çıkıyoruz.

Bazı ara sahnelerde yanımıza birkaç Alman askeri geliyor fakat onlarda birşeyler yapamıyor. Tanklarla makineli tüfeklerle donatılmış büyük geniş bir şehir ve cephe hattı.

kotusohret_cod2_01 kotusohret_cod2_02 kotusohret_cod2_03 kotusohret_cod2_04 kotusohret_cod2_05 kotusohret_cod2_06 kotusohret_cod2_07

Yüklenişi : Zip dosyasını indirin. İçerisini açın ve içindeki Sealion.iwd dosyasını Oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan Main klasörüne atın. Daha sonra é tuşuna basın ve konsolu Açın(Nasıl açıldığını bilmiyorsanız tıklayın). “/map sealion” yazın ve modu oynamaya başlayın.

Yapımcılar:taintxs

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı