CodTürk’ten Veda – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

CodTürk’ten Veda

84 kez

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz , Birkaç hafta önce bizim için oldukça önemli bir proje olarak bir domain sipariş ettik ve sitemizi sizler için oluşturduk. Özenle logo tasarımını yapıp sizler için en güzel Call OF Duty içeriklerini paylaşmayı hedefledik. Fakat Activison tarafından yapılan ihtar neticesinde domainimizi kullanmaya devam etmemiz halinde hakkımızda dava açılacağını öğrenince mecburen sitemizi yayından kaldırdık.

Bundan sonra ki CallofdutyTurk.com sitesine ait içerikleri Oyunmodlari.com sitemizde düzenli olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Birkaç gün sonra yeni kategorimiz ve Tamamen türkçeleştirilmiş yeni modlar ile Call Of Duty oyunlarına da sitemizde hizmet vermeye devam edeceğiz.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir