Cossack 3 Ne Zaman Çıkacak ? – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Cossack 3 Ne Zaman Çıkacak ?

220 kez

cossack3-nezaman-cikacak

Cossack 3, uzun aralar verilmiş, oyuncusunu küstürmüş serilerden biridir. En son oyunu olan Cossack II: Battle for Europe’den tam on yıl sonra seri tekrardan devam ediyor. 2000 yılında başlayan seriye bende 2005 gibi rastlamıştım ve oldukça sevmiştim.

Günümüzde devasa tabanlı strateji oyunları gerçek zamanlı strateji oyunlarının yerini alsada Cossack’ın bir şansının olduğunu düşünüyorum. Bu arada oyun seride bir ilkide gerçekleştiriyor. Bundan önceki oyunlarda Türkçe desteği olmayan seriye Cossack 3 ile Türkçe desteği de geliyor. Oyunun serinin diğer oyunlarından farklı olarak 10 bin askere kadar çıkabilen savaş boyutu, oynanabilir 12 devlet, 140 farklı tarihsel doku korunmuş bina, 100 adet araştırma, kara ve deniz savaşları kendini gösteriyor. Cossack 3 Steam sayfasında açıklanan çıkış tarihine göre 20 Eylül 2016 tarihinde aramızda olacak.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir