Cossrack 3 Hileleri – Hile Kodları – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Cossrack 3 Hileleri – Hile Kodları

3.660 kez

Cossrack 3, uzun bir aradan sonra aramıza dahil oldu. Gerçek zamanlı strateji oyunları arasında önemli rol oynayan Cossrack serisi ve American Conquest serisinin yapımcısı yeni oyunu duyurduğunda birçok oyuncu çok sevindi. Bu oyunu oynuyorsanız size yardımcı olması açısından bazı hile kodlarını paylaşıyoruz.

Hileleri yazabileceğiniz Chat panelini açabilmek için CTRL+ENTER tuşlarına basın.

1- showallmissions – Bütün görevler açılır.

2- res %hammadde% %miktar% – Dilediğiniz miktarda hammadde eklenir. Kullanımına gelecek olursak örneğin res food 1000 dediğinizde bin yiyecek eklenir. Ayrıca  food wood stone gold iron coal yazarak neye ihtiyacınız varsa onu elde edebilirsiniz. Food yiyecek, wood  odun, stone taş, gold altın, iron demir ve coal kömür verecektir.

Not: res all 25252525 yazdığınızda bu miktar kadar bütün ürünler hesabınıza eklenir.

3- freecamera – Limitli kamera ayarlarını kaldırır. Kamerayı dilediğiniz gibi kullanabilmenize olanak sağlar. CTRL + Mouse’nin orta tuşunu deneyin. Ayrıca Ctrl + PageUp / Ctrl + PageDown tuşlarınıda deneyebilirsiniz.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir