Crusader King 2 Bütün Hileleri – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Crusader King 2 Bütün Hileleri

6.401 kez

crusaderking2_ck2_hileleri

Paradox’un kaliteli oyunlarından birisidir Crusader King 2. Anadolu selçuklu dönemini ve hatta daha öncesini konu alan daha sonra beyliklerin bulunduğu dönemde yükselişe geçen Osmanlı devletinden büyük bir imparatorluk kurmak ve haçlı seferlerine karşı direnç göstermek için bu oyunu mutlaka oynamalısınız.

Crusader King 2 de diğer paradox oyunları gibi olmamakla birlikte birçok benzerlikleri bulunmakta. Burada bir karakter yönetiyorsunuz ve karakterinize bağlı kişilere toprakları bağışlayıp toprak genişlemesi yaparak hem hükmettiğiniz toprakları arttırıyorsunuz hemde prestijinizi katlıyorsunuz.

Hileleri aktif etmek için öncelikle konsolu açmanız gerekecek bunun için ise ALT+21 tuş kombinasyonunu kullanıyoruz.

Eyalet kodlarına ulaşmak için tıklayın.

  • Para , oyunda en çok ihtiyacınız olan şey. cash yazarak enter’a basarsanız 5000 altın kazanırsınız. “cash 500000” yazarsanız 500K altın kazanırsınız.
  • Savaş Sisini ortadan kaldırmak için fow yazmanız yeterli. Fakat bütün haritanın sisini kaldıracağı için bilgisayarınız kasabilir bu nedenle yukarıdaki eyalet kodları ile birlikte kullanabilirsiniz.  “fow 651” yazdığınızda 651 nolu eyanetin sisi ortadan kalkacaktır.
  • Diğer bölgeleri imparatorluğunuza katmak için dindarlık puanına ihtiyacınız olacak. piety yazarak 5000 dindarlık kazanabilirsiniz. Dilerseniz “piety 250” yazarak 250 dindarlık kazanabilirsiniz size kalmış.
  • Oyunda çok fazla katkıda bulunmasa da teknoloji puanıda önemli sayılır. “techpoints” yazarak 1000 teknoloji puanı kazanabilirsiniz.
  • Düşük prestijli ülkeler büyük ülkelerin avı olabilmektedir. Bu nedenle prestijinizi arttırmalısınız “prestige” yazarak otomatik 5000 prestij kazanabilirsiniz.
  • Başkentinizi büyük bir şehre transfer etmek için ise “capital eyalet numarası” yazmalısınız. yani “capital 622” yazdığınızda başkentiniz 622 nolu eyalete geçer.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir