Crusader King 2 Türkçe Yama İndir – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Crusader King 2 Türkçe Yama İndir

2.880 kez

Paradox tarafından yapılan ve geliştirilmeye devam edilen Osmanlı döneminin başlangıcı ve daha öncesini de içine alan harika bir oyundur Crusader King 2. Bu oyunda seçtiğimiz ülkenin başındaki kişi yöneteceğimiz karakter olarak belirleniyor. Payitahtı devredeceğimiz kişide yine soyumuzdan gelen kişi. O kişiyi iyi bir eğitimden geçirip bağları kuvvetli bir eş ile evlendirerek bizden sonra saltanatın sürmesini sağlayacak adımları da ölmeden önce atmak zorundayız.

Haçlı seferleri ile yorgun düşen Anadolu beyliklerini bir çatı altında toplama, Vezir-i azam gibi önemli devlet adamlarına tımar sisteminin gerektirdiği şekilde toprakları bölüştürerek hem toprağın verimini arttırıp vergi geliri elde ediyoruz hemde o toprakları korumakla görevli askerleri ücretsiz sağlamış oluyoruz.

Ayrıca elimizde fazla toprak olması durumunda devletimiz içerisinde bulunan ve savaşlarda bize asker gönderen vassallarımız isyan etmemiş oluyor. İyi bir yönetim şekli ve karakterli kişi iseniz savaşmadan bile topraklarını bünyenize katabilirsiniz. Ayrıca canınızı sıkan toprak ağalarını hapsederek onları cezalandırabilir, saltanatınıza zarar vereceğini düşündüğünüz kişileri idam ettirebilirsiniz.

İşte böylesine büyük detay barındıran bilgisayar oyunu iyi bir İngilizceniz yoksa size eziyetmiş gibi gelecek. Halbuki oyun gerçekten herkesin oynaması gereken cinsten bir strateji oyunu. Bütün DLC paketleri ile uyumlu bir şekilde çalışan Türkçe yamayı indirerek oyunu anlayarak oynayabilirsiniz.

crusaderking2_turkceyamaindir2

Yamayı Bizlerle paylaşan değerli yapımcı arkadaşların emekleri için teşekkür ediyorum.
Yapımcı :FatihTR

Kurulumu: İndireceğiniz Rar içerisindeki dosyaları indirme tamamlandıktan sonra oyunun simgesine sağ tıklayıp> Dosya konumunu aç deyin. Daha sonra mod klasörüne içerisindeki dosyaları atın işlem tamamdır.

Crusader King 2 Türkçe Yama İndir
Orjinal Link / Yandex.Disk
Rar Şifresi : www.stratejitr.com

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. onur kurtal dedi ki:

    türkçe yamayı indirdim dediğinizi yaptım fakat değişiklik yok versiyon 2.5.1 galiba oyuna girerken öyle yazıyor ondan olabilir mi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir