OnlineYardım Bölümü

CS:GO Overwatch Nasıl Yapılır ? Resimli Anlatım

CS: GO Overwatch nasıl yapılır resimli olarak adım adım aktardık. Önceki yazımızda Overwatch hakkında detaylı bilgi vermiştik. Ne Zaman overwatch’ın hesabımıza geleceği konusunda eğer bilginiz yoksa buradan o yazımızı okuyabilirsiniz. Başlayalım;

1- İlk olarak oyun ekranında Overwatch ekranı içerisinde bulunan Delilleri indir butona basıyoruz.

2- Şüphelinin bulunduğu vaka indirilecek, bu işlem biraz sürebilir.

3- İndirme tamamlandıktan sonra Delilleri incele butonu çıkacak bu butona tıklıyoruz.

4- Overwatch Yükleniyor…

5- 10 dakika kadar sürecek bir maçı izliyoruz arkadaşlar. Şüphelinin gözünden oyuncunun hile kullanıp kullanmadığını inceliyoruz.

6- Artık bitti şimdi ise şüphelinin hakkında karar vermeliyiz. Eğer gerçekten hile kullandığını düşünüyorsak bu bölümde gerekli seçenekleri seçerek şüphelinin banlanması için adım atmış olacağız.

BiÖneriKöşesi: 

  • Vakaları sonuna kadar düzgün bir şekilde izleyin arkadaşlar bazıları iyi oyuncuları sırf gıcıklık olsun diye şikayet edebiliyor bu nedenle hak yemeyin.
  • Kesinlikle emin olmadığınız bir alanda kullanıyor gibisinden bir seçeneği işaretlemeyin. Sizi tatmin etmesi lazım aksi halde yine haksızlık yapmış olabilirsiniz.
  • Valve’nin sadece size gösterdiğini düşünmeyin, sizler seçilmişlersiniz fakat sizin gibi birçok oyuncu vakaya oy veriyor buna görede Overwatch puanı kazanıyor yanlış yapacağınız her oylama size eksi olarak düşeceğini bilmelisiniz.

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sevgili ziyaretçi, sitemiz reklam gelirleri ile yayın hayatına devam etmektedir. Reklam engelleyici kullandığını algıladık. Sitemizi kullanmaya devam etmek istiyorsan lütfen reklam engelleyici devre dışı bırak. Daha sonra sayfayı yenileyerek ulaşmaya çalıştığın içeriğe ulaşabilirsin.