En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

En Çok Satan 13 Bilgisayar Oyunu

Beğen Yorum
encoksatanbilgisayaroyunlari

Sizler için dünyada en çok satan 13 bilgisayar oyununu paylaştık. Aralarından birçoğunu belki sizde satın alıp oynadınız. İçlerinde adını duymadığınız oyun yoktur herhalde. Hemen hemen hepsini tanıyoruz biliyoruz bakalım en çok satan hangisi ve kaç adet satmış görelim..

1-Minecraft 18 Milyon Adet

1encoksatanbilgisayaroyunlari

Kendi dünyanızı yaratmak size nasıl bir his uyandırıyor. Pekala hiç bunu düşündünüz mü ? Minecraft ismini 2009 yılından bu yana duyurmayı başaran Youtube’da milyonlarca izlenme rakamlarına ulaşan Microsoft tarafından pazarlanan bir oyundur. Ufak boyutlu olması ve grafiklerinin milyonlarca dolar harcanan büyük çaplı oyunlara nazaran kötü olması onun satılmayacağı anlamına gelmiyor. Listemizin ilk sırasında geniş bir dünya oluşturup kendinizi güvenli bir alan oluşturup yaşam alanınızı geliştireceğiniz güzel bir oyun.

Minecraft Modları için tıklayın..

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir